Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Utalhat vmire ha egy pasi...

Utalhat vmire ha egy pasi félkomolyan azt mondja egy havernönek hogy nem idegesithet senki csak én?

Figyelt kérdés

2016. júl. 3. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Áll a pötse.
2016. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedvel téged.
2016. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt mondtam én is.
2016. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha az a csak én úgy értendő, hogy :Te - akkor nyilván szeretne valamit Tőled - de, hogy ez mi, az mindig csak utólag derül ki. (Lehet, még ő maga sem tudja, hogy mi az). Mondj neki Te is valami "félreérthetőt" - aztán figyeld a reakcióját...
2016. júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem nem idegesithet senki más csak ö. Ezt mondta.
2016. júl. 8. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. Azért te is idegesítő vagy ezzel a nem egyértelmű kérdésfeltevéseddel.

Ha ő úgy érti, hogy téged valszeg más nem idegesít, csak ő, - azt te tudhatod, hogy így van-e.

Ha pedig úgy érti, hogy másnak nincs joga idegesíteni téged, csak őneki, akkor küldd el a halál f...ára, mert ez egy zsarnoki jellemző - és saját magán uralkodjon, ne máson. Vigyázni kell az ilyenekkel, mert azzal a címszóval, hogy ő szeret téged, és a te érdekedben történik ez meg az - a valóságban csak rád akar telepedni és uralkodni rajtad. (ffi 59)

2016. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, bármilyen bankszámlára.
2016. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 - inkább ússz egy kört valahol, vagy játszd el a parketten
2016. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!