Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti komolyan szoktátok...

Lányok, ti komolyan szoktátok gondolni az ilyen elköszönést?

Figyelt kérdés
Összefutottam ma egy lány ismerősömmel, akivel már nagyon rég találkoztam és akkoriban nem voltam túl bőbeszédű. Most egész sokat beszélgettünk és amikor elváltak útjaink, akkor úgy köszönt el, hogy "Jó volt találkozni". Én akartam előbb mondani ezt, mert örültem neki, de megelőzött. Ti elköszönnétek így egy régi ismerőstől, ha nem gondolnátok komolyan? Gyerekkori "szerelmemről" van szó (viszonzatlan volt) és már nem érdekel engem úgy, de azért mégis csak furdal a kíváncsiság.
2016. júl. 3. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hogy egyes emberek miken nem tudnak filozofálni. Csak örült, hogy összefutottatok, jó volt egy régi ismerőssel váratlanul találkozni és ennek hangot is adott, ennyi
2016. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Illemből illik ezt mondani.

Ne kombinálj..

2016. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én komolyan szoktam gondolni, szeretem mondani, mert szeretem az embereket, és tényleg sokaknak örülök. Annak nem mondom, akinek nem örülök. Írásban is mondom, hogy jó volt beszélni. De lányoknak/fiúknak egyaránt mondom, semmi szerelem/vonzódás nincs a dologban.
2016. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam, hogy valami vonzódást látok ebben. Pusztán arra voltam kíváncsi, hogy illemből mondta vagy tényleg örült, hogy összefutottunk.
2016. júl. 3. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt mi honnan tudhatnánk?:'D

Ezt lehet mondani illemből is, meg őszintén is. Csak ő tudja

2016. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!