Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú lány barátság?

Fiú lány barátság?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon régi lány barátom akivel összejöttem. Nem szokásom ez sok lány barátom van de ő volt az első akivel így jártam. Miután bevallottuk hogy szeretjük egymást meg változott. Nem keres anyit se élőben se facebookon.... azt mondta nem tudja mit akar. Én mondtam neki ha összejövünk örülök neki de ha marad minden a régi az se baj :). De még mindig nem tudom mi lesz. De olyan mintha el akarna tünni az életemből örökre... Bárcsak meg lehetne változtattni a múltat mert most nem csak egy csajt vesztek el hanem az egyik legjobb barátomat :( legalábbis most így érzem. Lányok/fiúk ti mit tennétek?

2016. júl. 3. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Döntse el, mit akar. Aki meg menni akar, nem érdemes visszatartani. Úgyis menni fog.
2016. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom tudom de ha neked lett volna egy ilyen barátod te se örülnél neki anyira gondolom :(
2016. júl. 3. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy ez a "de ha marad minden a régi az se baj" hozzáállás egyáltalán nem határozott, tehát nem vonzó.


Te tettél 1 lépést felé, hoztál 1 döntést, vállalj felelősséget a döntésed iránt és fogadd el annak a következményeit. Ha nem jönne össze, akkor amúgy sem fog összejönni, de mennyivel jobb képet alkotnának rólad a külső szemlélők, hogyha látják rajtad, hogy határozott vagy és tudod, hogy mit akarsz. ( Ha már a lány nem tudja. )

2016. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1.es vagyok. Én is jártam már így, és én sem örültem neki, így abszolút megértem a problémádat.
2016. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1.-es s veled mi lett a végén? Amúgy köszönöm a válaszokat s bocsi ha nem írok csak most esett le hogy rajtam áll a döntés..
2016. júl. 3. 22:06
 6/6 Marshmallow Girl válasza:
Ha marad, nincs vesztenivalód. Két lehetőség van: Vagy járni kezdtek , vagy csak haverok maradtok. Neked mind a kettő jó ( állításod szerint ). Ha elhagy, vagyis eltávolodik tőled, akkor nem is annyira jó barátod.Tudom , hogy rossz , de gondold át .
2016. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!