Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom bevallotta...

A legjobb barátom bevallotta hogy meleg mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész történet úgy szól hogy egy nap felhívott a legjobb barátom mert valami fontosat akar mondani, találkoztunk és mondta hogy ő meleg és szerelmes belém, lányos zavaromba behúztam neki egyet és elfutottam. Nem zavar hogy meleg és a legjobb barátom a történtetek után mit tegyek?

2016. júl. 7. 14:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk kezeltesd magad...
2016. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nem zavar hogy meleg és a legjobb barátom a történtetek után"


Ha nem zavar, akkor semmit se tegyél. Mondd meg neki, hogy te nem vagy meleg (már ha nem vagy az) vagy ugyan meleg vagy, de nem az eseted. Esetleg kérj bocsánatot az ütésért. Bár nekem ez kicsit kamuszagú.

2016. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

"Esetleg kérj bocsánatot az ütésért."


'Esetleg'??? Neked is helyén van a morális érzéked...

2016. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha azok a kis címkék nem lennének ott, még talán hihető lenne...Talán.
2016. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Meg akarom vele beszélni de nem tudom hogy hogyan kéne.Még is csak bevertem neki egyet és ő nem egy nagyon masszív alkat.Meg hát meleg mi lenne a legjobb mód egy bocs hogy bevertem neked nem ép a legjobb módja ennek.Vigyem el vacsorázni vagy mi? Egy meleg tanács most jól esne!
2016. júl. 7. 14:16
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset nem kell tenned, egyszerűen értsd meg őt. Meleg, te elfogadod, ettől nem fog változni köztetek semmi, csak a 3 lépést tartsa meg e téren tőled. A pofonért meg bocsi.
2016. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A fizikai pofon nem olyan nagy dolog, jobb, mint egy lelki pofon, kevésbé megterhelő neki. Ha megérted őt szóban, elbeszélgettek, akkor szent lesz a béke köztetek.
2016. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Kérdez, te gyáva nyomorék. A te gyáva csicska viselkedésed sokkal gázabb, mint az, hogy a barátod meleg. Idióta! Azonnal kérj tőle bocsánatot! Arra van merszed, hogy megüsd, de beszélni már nem mersz vele? Atya ég! Nem mert beszélni a barátjával mert megütötte... hát ez kész.
2016. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Agyszinted remélem jövőre eléri egy kavicsét kedves válaszoló!
2016. júl. 7. 14:26
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi gond. Aranyosak a meleg pasik. Kedvesek, érzékenyek.
2016. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!