Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szex utan meg lehet valaki a...

Szex utan meg lehet valaki a baratom?

Figyelt kérdés
Van egy srac, akivel evek ota ismerjuk egymast, azthiszem ugy 3-4. Regen nagyon tetszett, odaog voltam erte. Aztan ugy fel-haromnegyed eve jobalettunk, folyton beszeltunk, bulikban kevergettunk. 3 honapja egy buli utan nala aludtam, aztan egyszer o volt itt nalam. Megtortent a dolog, de meg mindig nem volt kozzunk tobb. Azota is minden nap beszelunk, talalkozhatunk, de egy csok sincs koztunk. Az a hatalmas ajuldozas erte mar elmult, de nagyon ragaszkodom hozza, mar tenyleg annyira kiismertuk egymast, mindent megbeszelunk. Hozzateszem azota meg csak nem is csokoloztam massal. A kerdesem, hogy szerintetek lesz ez meg komolyabb, vagy ez mar baratsag?
2016. júl. 8. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Igen.

Nincs összefüggés.

2016. júl. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Inessential ***** válasza:
100%

Tőletek függ, hogy mi lesz.

Nem a válaszolóktól.

2016. júl. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze, de már szex előtt érdemes úgy megismerd a partneredet, hogy az mennyire hajlandó a barátságra azután.
2016. júl. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Roland G. ***** válasza:
75%
Barátság extrákkal?Yes!!:))
2016. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Roland. ;)
2016. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem volt egymáshoz több közötök, csak éppen dugtatok. Hát ez szép. Gondolom nálatok a "szerelem" és az "udvarlás" szó ismeretlen. Én úgy gondolom, hogy annál több közöm nem is lehetne egy lányhoz, minthogy megdugom. Az már a csúcspont, nem pedig a parti utáni természetes dolog. Hihetetlen, előbb dugnak, minthogy járnának. Ha a leglinkebb, leggonoszabb ember lennék, akkor is lenne bennem annyi, hogy olyan lányt nem dugok meg, akivel nem járok, mert egyszerűen undorodnék magától a gondolattól is. Most őszintén, hányan voltak már benned? Ezek után te egyáltalán senkit nem is nevezhetnél k*u*.rvának. Na mindegy, nem akarlak itt ócsárolni.


"A kerdesem, hogy szerintetek lesz ez meg komolyabb, vagy ez mar baratsag?"


Nem, ti csak dugni fogtok, meg különböző szexpózokat kipróbálni. Esetleg egy kis kakiszex. Úgyhogy ez csak barátság marad.

2016. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Plíz ,hatos... Ez most mi? -_-
2016. júl. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!