Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akinek nincsenek barátaik,...

Akinek nincsenek barátaik, haverjaik! Milyen okból van ez? Kérlek írjatok kort és nemet is!

Figyelt kérdés
2016. júl. 8. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert utálom az embereket!
2016. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, esetleg bővebben kifejthetnéd, hogy mi miatt utálod az embereket.
2016. júl. 8. 20:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyi az oka hogy túl sokat csalódtam bennük. Megjátszották magukat, ítélkeztek mások felett. Mindegyik csak ppanaszkodik hogy milyen rossz, de egyik se akart tenni a változásért. Megsértődtek ha a saját véleményem mondtam el, és nem azt hallották amire vágytak.
2016. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem igénylem őket.
2016. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megköszönném, hogyha esetleg te is kifejtenéd bővebben, meg egy kort és nemet is megköszönnék. Pl szerintem nem mindegy, hogy egy 12 éves válaszol, vagy mondjuk egy 30.
2016. júl. 8. 21:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert 13-évesen csalódtam bennük, elárultak és a rossz oldalra álltak, pár évig gyógyulnom kellett, korházban is, antidepim is volt, el mentek az évek. Mára mire ki alakítottam az életem nincsenek barátaim. Hetero vagyok. 20/f.
2016. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert félénk és lusta vagyok kapcsolattartásra. Plusz az anyagi helyzetem is sokat romlott, bizonytalankodott, így sok programon nem tudtam részt venni, szépen lekoptam a baráti társaságokból. Meg bevallom, szégyellem is, sok rossz vagy semmilyen dolog ért, a panaszkodásommal meg nem szeretek terhelni senkit.


30/N

2016. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

1. Én nagyjából szeretem az embereket mindig meg látom bennük a jót, persze (mint mindenkivel) történtek velem is dolgok, ha olyan a lelki állapototok hajlamosak vagytok negatívak lenni.


2. Nem tudom az nagyon rossz ha nincsenek barátok, én úgy nagyon rosszul érezném magam és mindekepp gyorsan változatnék rajta.

22 L

2016. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Elköltöztem és itt még nem sikerült kialakítanom új barátságokat.

Az okát nem tudom, mert barátságos ember vagyok. Szerintem egyszerűen szerencsétlen. Bármint ez olyan, mint amikor próbálkozol, de mégsem jön össze. Nem tehetek róla... 21F

2016. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Középsuliban és egyetemen sok barátom volt, de azóta, amióta dolgozom, velük megritkult a kapcsolat (szoktam találkozni velük, de van, akivel havonta 1-2-szer, van, akivel évente egyszer stb.). De nincs már velük az a dinamikus, intenzív kapcsolat, mert mindenki elvan a saját munkájával, más városban van, barátnőzik, és ilyesmi.


Nekem igazából ez a bajom, hogy a munkám mellett kevés időm jut barátkozásra, illetve a munkahelyemen sincsenek olyan emberek, mint én, akikkel jól tudnám magam érezni, olyan mély kapcsolatokat tudnék kialakítani, mint korábban. Valahogy ez már nem megy, csak felszínes kapcsolatok vannak, pedig igényelném a régi jó cimborákat, esti sörözéseket, beszélgetéseket, kenyerespajtásokat :(

2016. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!