Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek mit jelent a barátság?...

Nektek mit jelent a barátság? Mi különbözteti meg mondjuk egy sima ismerőstől?

Figyelt kérdés
2016. júl. 11. 00:14
 1/8 Üres tükör ***** válasza:
46%
Maximalis bizalom, mindig lehet ra szamitani es oszinteseg a kulcsszavak.
2016. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Inessential ***** válasza:
75%
Barát és barát között is van különbség.
2016. júl. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
A barát nálam azt jelenti ha valaki elég jól ismer, de csak a best friend tud mindent rólam. Az ismerős meg annyi h tudja hogy hívnak,hogy hány éves vagyok, meg pár apróság és kész.
2016. júl. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Barat csak egy valaki lehet , ami mar gyerekkorbol ered , majd addig tart amig az ember megnem nosul , utana mar csak haverok , a no mindig ko0zibe all ,nem olyan mint a noknel , okmasmilyen felfogasuak , a ferj nem szabad kozzejuk aljon , de ok szetvalasztjak a ferfiak kozti baratsagot,, SAJNA ,,
2016. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval mondjuk egy bizonyos kor után már nem is lehet barátságot felépíteni?
2016. júl. 16. 00:43
 6/8 Nereida3 ***** válasza:
100%
Mi a barátaimmal keressük egymást, programokat szervezünk, persze, van, hogy nem érünk rá, de aztán ugyanott folytatjuk, ahol abba hagytuk. A fentire: baromság, hogy a házasság után csak haverpk lesztek, nekem 22 éves barátságaim vannak. Sőt, 30 évesen olyan barátnőket szereztem, akikkel nagyon jó eyütt lenni, együtt táncolunk, segítjük egymást, épíptjük egymást. Szóval az sem igaz, hogy egy adott kor után már nem lehet barátot szerezni. Mindig lehet! Számíthatunk egymásra mindig, őszinték vagyunk, nem azt jelenti a barátság, hogy mindig cukik vagyunk, néha irányt mutatunk a másiknak, úgy, hogy ne bántsuk meg. De nem is tudnánk megbántani egymást, azt hiszem, hisz a jó baráttól szívesen fogad az ember mindent. Ismerős meg, akiről tudom, hogy kicsoda. És ennyi. :D
2016. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerős akinek tudom a nevét, ezért köszönök is neki ha találkozom vele valahol.


A barátnál a lakcímtől az iskoláján, családján keresztül sok mindent tudok, és ha kell akkor kölcsönösen segítjük egymást. Volt olyan "barátom" akinél 1,5 év után jöttem rá, hogy oké, hogy én millió dolgot megoldottam neki, de ha nekem kellett valami akkor nem ért rá, fáradt, nem tudja, nem ért hozzá, szóval jöttek a dumák, meg többször tartottam a hátamat helyette. Kirugtam, és azóta se beszéltem vele, pedig az is barátság volt, de egyirányú, nem kölcsönös!

2016. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barát, többször is akar veled találkozni és beszélgetni nem csak egyetlen egyszer, szerepet ad neked az életében és időt szakít rád bármilyen élethelyzetben. Soha nem hallasz tőle kifogásokat. Nem mondja azt, hogy "túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a találkozásnak, ezért túl gyakran próbálsz időpontot egyeztetni" vele. Nem panaszkodik rád. Az egyeztetést nem tekinti erőszaknak, az időpontok megadását nem érzi kényszernek, nem hiteget azzal, hogy mindet lemondja, mert nem jön neki közbe valami sokkal fontosabb dolga.
2022. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!