Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Debrecenben az emo-k meg a...

Aolifu kérdése:

Debrecenben az emo-k meg a punkok hol tartózkodnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni velem egykorú emo vagy punk lányokkal vagy akár fiúkkal összehaverkodni :D


14/F punk rocker


2016. júl. 11. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy általában lakhelyükön és munkahelyükön/iskolában/egyetemen tartózkodnak a legtöbbet, de mondjuk punkok gondolom Alvin koncerteken fellelhetőek, emósokat találhatsz a pszichiátrián, csak meg kell nézned a kórlapokat, ha valakit saját maga vagdosásával vittek be, akkor lehet, hogy emo. Az már más kérdés, hogyan kukkanthatsz bele a kórlapokba... de tudod mit, ezt inkább rád bízom! ;)
2016. júl. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könyörgöm emberek, az emok már rég kihaltak. Punkok vannak kb mindenhol. Én elég sokat láttam nagyobb tereken, csak vigyél nekik kannást.
2016. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Punkok a Kossuth téren rendszeresen vannak, illetve koncerteken keresd őket, mert sokan a hétköznapokon nem néznek ki punknak.

Emok már nem igazán vannak, múlt hónapban a Fórumban láttam kettőt de nem vagyok benne biztos, hogy azok voltak. Sosem tudom, hogyan is néznek ki. De szerintem Pláza, Fórum a lelőhelyük, ha vannak még.

2016. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem nagyon fogsz találni.Max ilyen "jaj de szar az életem elvàgom az eremet" Punkok azok vannak csak kevesen:) Régen a déri térre jártak ,mostanság nem tudom.
2016. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fácánkakas :DD ott szokott lenni egy pár.
2017. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!