Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti nem vágytok egy baráti...

Ti nem vágytok egy baráti társaságra?

Figyelt kérdés
Sosem volt igazi baráti társaságom, 4-5 emberrel vagyok igazán jóban, de mivel közülük nem mindenki van jóban mindenkivel így nem is akarnak közösen találkozni.Régóta vágynék pedig egy baráti körre/társaságra, tudjátok mint a filmekben.Tudom,hogy azok csak megjátszottak, de attól még életszerű mert közösségi oldalakon is sokszor látom ismerősök képeit ahogy barátokkal együtt elmennek kirándulni,bulizni. Hogyan lehetnék tagja egy társaságnak?
2016. júl. 11. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

Hát én is hasonló társaságra vágyom. Igazából szerintem elég egy embert megismerni, de őt jól, és annak a baráti társaságába belekerülni. Én is ezt csinálom, és bevált. Ráadásul pont olyanok, amilyet szerettem volna. Keress egy szimpatikus embert, és barátkozz. Nem tudom, hány éves vagy, ha még iskolás, akkor próbáld a suliban, ha nem, akkor az utcán is lehet találni normális embereket, Én is szereztem már random barátot az utcáról, végül is hol mozognának az emberek, ha nem ott ?

Sok sikert! :)

19/l

2016. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ui. és itt a gyakorin is vannak jó fej normális emberek, innen is van már pár barátom, légy közvetlen, és ne félj ismerkedni :)
2016. júl. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Csak ha bulizni van kedvem menni, és a közeli barátaim nem érnek rá. Ez kb félévente egyszer van :D
2016. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Baromira vágyon egy ilyen társaságra, csak még a barátok keresésének a fázisában vagyok... :D
2016. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Másra sem vágyom, csak arra, hogy olyan baráti társaságom legyen, akikkel hetente találkozom és sokat bulizunk. :)

Vannak barátaim amúgy, de nem gyakran érnek rá.

2016. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy egy ilyen társaságban minden rózsaszínű.

Csak megjátsszák magukat, jópofiznak meg nyalnak egymásnak, hogy alkalomadtán visszakaphassák, hogy segítsenek nekik.

Szóval csak kihasználják egymást.

Nem hiszek az őszinte, egymást elfogadó és szerető társaságban sajnos, pedig jó lenne, ha lenne ilyen.

De valakiből tutira előtör a rossz, és onnantól lőttek az egésznek.

Az összeölelkezős facebook-képek csak a kirakatnak szólnak, megjátszás az egész.

2018. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!