Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Évek óta nem beszéltünk,...

Évek óta nem beszéltünk, felkeressem?

Figyelt kérdés
Van egy régi ismerősöm, eszembe jutott, hogy mi lehet vele. Évekkel ezelőtt jóban voltunk, de lassanként kihűlt a barátság. Kíváncsi vagyok, hogy mennek a dolgai, de nem szeretném, ha félreértené a közeledésemet, volt idő, amikor tetszettünk egymásnak. Ilyen esetben ti hogy fogadnátok az érdeklődést?

#barátság #ismerős #felkeressem
2016. júl. 11. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem veszíthetsz vele semmit. Szerintem nyugodtan keresd fel.
2016. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is keresd fel, mert biztosan jól esne neki, hogy még ennyi idő után sem feledkeztél meg róla. Biztosan értékelni tudná a barátkozási szándékodat és nyilván fontos lenne számára egy olyan barát, aki szívén viseli a sorsát!
2016. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Én egyáltalán nem örülök, mikor az exbarátok előkrrülnek a semmiből és megpróbálnak úgy tenni, mintha nem szartak volna le éveken keresztül.


"nem szeretném, ha félreértené a közeledésemet, volt idő, amikor tetszettünk egymásnak."

Na ezt pláne nem. Jön valami kiscsaj, a barátnőm egyből sokkot kap, hogy ki ez a kis nőcske, mit akar tőlem, én meg magyarázkodhatok, hogy egy senki, régen jóban voltunk, aztán eltűnt, de fogalmam sincs mit akarhat... akkor a csaj elkezd kombinálni, hogy tudja ő jól, mit akar egy magányos nő egy fèrfitól... isten mentsen az ilyen "barátoktól".

2016. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha csak ismerős, azt mondanám, keresd fel. Így, hogy volt valami, így ne.
2016. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Kedves #3, szerintem az életben természetes folyamat, hogy képes elsodorni egymáshoz közel álló embert, nyílván az ember elsősorban azokkal ápolja a kapcsolatát, akivel közvetlenül érintkezik és van valami közös pont az életükben pl. suli, munkahely. Én pont tegnap találkoztam egy kedves ismerősömmel, akit 10 éve nem láttam, ott kezdtük el a beszélgetést, ahol abbahagytuk, egyáltalán nem éreztem idegennek. Jó érzés volt látni. Szerintem egy igazi barátság ilyen, hogyha még el is választ titeket egy időre az élet, utána egyből megnyíltok egymás felé, ha ismét összefut az utatok.
2016. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.
2016. júl. 11. 12:50
 7/8 Inessential ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdés megválaszolásához fontos lenne tudni a korotokat, valamint, hogy melyikőtök a nőnemű.
2016. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!