Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan esik rosszul, vagy...

Jogosan esik rosszul, vagy nincs jelentősége?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmmel közösen voltunk egy hétig nyaralni, együtt járunk a strandra. De ha csoportos kirándulás van, neki más a párja, hálótársa. Azt mondja, mert ketten együtt kezdték a kirándulásokat. Fogadjam el, vagy jogosan esik rosszul, hogy akkor nem én kellek?

2016. júl. 11. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Ő őszinte volt, fogadd el.
2016. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. júl. 11. 20:27
 3/7 Inessential ***** válasza:

Ne legyél önző.

Hadd legyen mással, ha akar.

2016. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

HA kiterjedt egész barátságra kiható a dolog:

Sajnos jogos :/, ezért nem támadhatsz (+ a besértődést sem ajánlom mert annak sem lenne jó vége egy ilyen esetben a barátságotokra nézve), viszont megpróbálhatsz a barátnőddel és annak a barátnőjével összejönni :D ami vagy összejön vagy két eset közül választhatsz

1: rafinánsan, nem túl direkt hátulról irányítva megpróbálod kitúrni úgy hogy közben nem adsz neki támadási felületet

2: megpróbálod megbeszélni a barátnőddel ezt az egészet és remélhetőleg úgymond "téged fog választani" (ha nem akkor sajnos ők jobban kijönnek egymással mint ti)

+

A legrosszabb esetre:

A legrosszabb eset (szerintem) = Te teljesen elszigetelődsz a barátnődtől és a másik lány kerül a helyedre vagy akár még jobb helyre akiről meg kiderül hogy egy kicsit sem tudtok azonosulni.

Tanács: keress másik barátnőt és kifejezetten hanyagold a régi barátnődet


HA csak egyszeri alkalmakkor fordul elő a csoportos kirándulásokon:

Nyeld le a békát és legközelebb legyél te az első (vagy nem is tudom miért kell ennyire külön lenni :/ barátkozz össze a barátnőjével és legyetek hárman együtt a kirándulásokon)

2016. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló voltam. Úgy érzem elmesélem azért a saját tapasztalatomat erről:

Én már nagy valószínűséggel idősebb vagyok nálad, de attól még élethelyzetek nem változnak. Van egy barátnőm már évek óta, és beütemeződött hogy mikor vagyunk együtt. Időközben megismerkedtem egy másik csajjal is, de érthető módon az a fontosabb nekem, akivel régebb óta együtt vagyok, de az új barátnő sokkal többet akar velem lenni. Először elmondtam neki őszintén, hogy a másik barátnőmmel ez már így ütemeződött be, így van időnk, és szeretném ha ezt figyelembe venné, de attól még őt is szeretem. Végül úgy oldottam meg a helyzetet, hogy a minap elhívtam magamhoz egyszerre mindkettőt. :-)

Egész jól alakult, és kedvelték egymást is.

Szerintem a barátnődön múlik, hogy ez hogy fog alakulni, mert ő most abban van amiben én voltam, hogy van neki a régebbi csaj, és most te, de neki kell ezt úgy elintézni, hogy mindenkinek jó legyen. Már ha akar. Ha nem intézi úgy, akkor nem akar.

2016. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Szerintem tőlem senki nem idősebb.

60 éves vagyok, és rákos. Barátnőm, akivel egy heti nyaralást töltöttünk, most lett özvegy. Bakancslistáján szerepelt, üljünk repülőn.Üljünk, még én sem tettem..

Igazatok van. Számít, kinek ki ma barátnője?

Gyászában vele voltam. De ő velem van? Jó, elfogadom, régebb óta barátnők. Erről a barátságról lemondok.

Nekem már nincs erőm harcolni. Ki szégyenkezne egy kopasz, kemoterápiás barátnővel? A másik gazdag, de nem viszi sehová. Mintha érdekből szólna minden. Lehet (?) rám férne egy dilidoki. Ahhoz kevés a nyugdíjam, hogy kifizethessem..

2016. júl. 12. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom. De soha ne adja fel! Találni fog egy olyan valakit, aki szeretni fogja egészen a haláláig. Sok sikert.
2016. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!