Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbántottam egy fiút, mit...

Megbántottam egy fiút, mit tegyek hogy kicsit vegye észre ő sem tökéletes?

Figyelt kérdés

Ismerem egy fiút kb. 2 hete,nagyon bírjuk egymást de csak barátként tekintünk egymásra.Szerintem megbántottam viszont egyáltalán nem kellet volna megsértődnie.Most beszéltünk, még mindig haragszik és azt mondta nem érdekel tőle meg is halhatok.

Na ez mi?Azért kérem tőletek a segítséget mert őszintén én még ilyen emberrel nem találkoztam,bír de mindenen megharagszik pedig 4 évvel idősebb.Most én is haragudjak meg,hogy vegye észre magát? 18/L


2016. júl. 12. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyerekes.

a bölcsesség magva sem látszik benne.

Hagyd egyelőre,majd lehiggad.

Ha tényleg nagyon megbántottad,kérj elnézést.

szerintem már rájött,nem tökéletes.

2016. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.:)

Azzal bántottam meg hogy azt mondta csak úgy Szia én meg vissza válaszoltam,hogy Szia ő meg ki nyomott.Teljesen ledöbbentem utánna is csak ideges volt,lehet más miatt is..

2016. júl. 12. 21:22
 3/6 A kérdező kommentje:
...jaj és még 100 szor bocsánatot is kértem,akkor mit mondjak ha felhív?
2016. júl. 12. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire rizikós, de én megfordítanám. Ha felhív akkor mondd hogy ilyen hülyeség miatt nem fogsz bocsánatot kérni, ha ezen megsértődik akkor meg is érdemli és mehet a túróba. Hátha elgondolkozik hogy ez tényleg hülyeség volt. Persze ez csak javaslat, te ismered jobban, te döntöd el hogy megfogadod-e a tanácsot, én mindössze leírtam hogy a helyedben mit tennék.
2016. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:)
2016. júl. 12. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Beszélj vele.

Mond el neki, nincs értelme mit csinál, míg nem tudod mit tettél, mit ő rosszul él meg.

2016. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!