Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok nekem segiteni? Van...

Tudnátok nekem segiteni? Van egy barátnőm, akivel megromlott a kapcsolatom, és én már nem is akarok barátkozni vele. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát van ez a barátnőm, és egy ideje túl jóban van a nővéremmel, és ez engem nagyon bánt, viszont természetemből adódóan nem merek beszélni neki erről, és nem tudja, hogy mi a bajom. És most még az is bekavart, hogy az egyik közös barátnőnkkel én elmegyek conra, és őt nem hivta meg, emiatt pedig bűntudatom van. 14/L

2016. júl. 12. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem még is rá kéne szánnod magad arra a beszélgetésre . Csak egymást gyötritek azzal , hogy nem beszéltek a megromló kapcsolatotokról. Hidd el egy békességben lezárt barátság az sokkal jobb mint ha sok ideig gyötritek egymást azzal , hogy ti sem tudjátok ,hogy mit akartok-tapasztalatból mondom. Gyűjts erő és vág bele sok szerencsét!
2016. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, de nem igérek semmit >< köszönöm
2016. júl. 12. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Fontos lenne beszélni erről. A leírtak alapján te nagyon jó barát vagy, fontos számodra a barátságotok. Szal mindenféleképp beszéljétek meg, mond el őszintén, mit érzel. Én is voltam hasonló helyzetben, de egyikünk sem akart beszélni róla...és hát csúnya vége lett..

Hajrá <3

2016. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!