Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez a barátommal?

Miért van ez a barátommal?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, akivel 2 éve ismerkedtem meg, eleinte boldog volt, de lassan elkezdett egyre szomorúbb lenni, elég depressziós mái napig, azt mondja az ő baja az "élet". Eddig tudtam neki segíteni, de most már engem is elküld a halál fa*zára is ha depressziós, pedig én vagyok a legjobb fiú barátja. Próbáltam felhívni, de nem veszi fel, próbáltam messengeren, de elküld... személyesen nem tudom, mert 60 km-re lakunk csak ugyan abba az osztályba járunk. Segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan tudnék segíteni neki ezen. Az "élet"-en belül a párkapcsolatok és a barátságok miatt depressziós. 16 éves lány én 16 éves fiú vagyok.

#baátommal
2016. júl. 15. 19:53
 1/3 anonim válasza:
Hátha párkapcsolati problémája attól függ mi ha megcsalták akkor én a helyedben felajánlanám neki, hogy helyre teszem azt az alakot aki ezt tette vele. Ha biztos, hogy nem ez a problémája akkor kérdezd végig a barátait vagy ha van akkor a testvérét.
2016. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit, majd idővel lenyugszik..
2016. júl. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szereti, ha róla kérdezösködöm a barátainál, nem a szaítás a baja, mert a volt fiújával 2 hétig volt együtt, majd szakitott, de már azelőtt is ilyen volt, és még eszembe jutott az, hogy amiatt is szokott szomorú lenni, mert azt mondja, hogyő csúnya és undorodik magától, pedig egyáltalán nem csúnya még igen szép lány ,de ezt akárki mondja nem hiszi el, persze tudom idővel megnyugszik, de addig meg szenved
2016. júl. 16. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!