Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Tetszik egy fiú...

Mit tegyek? Tetszik egy fiú mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú aki kiderült a szomszédom. Nagyon úgy tűnik, hogy ez kölcsönös. Akárhányszor elmegyünk egymás mellett mindig egymás szemébe nezünk. Ha elhaladtunk utána ő is vissza néz és én is. Van hogy többször is amíg látjuk egymást. De eddig sajnos még semmi. Igazából azon gondolkozom, hogy én tenném meg az első lépést, de nem tudom hogyan. Igazából tudom, hogy ez a fiú dolga lenne de nem akarom őt elszalasztani mert nagyon szimpatikus 😊
2016. júl. 19. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne léphetne a lány,nö is?! (hajrá)

f22

2016. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valami tipp? 😊 mint férfi mit javasolnàl ami nem nyomulòs 😀
2016. júl. 20. 19:23
 3/4 Inessential ***** válasza:

Nincs olyan, hogy a fiú dolga.

Ha te lépni akarsz, lépj. Ne várj rá.

2016. júl. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi 😊 meg is tettem. Tegnap estefele amikor mentem haza jött utánam(ment haza épp).Nem akartam megvárni mire bemegy a lakásba és nem látom, ezért visszafordultam és a kezébe nyomtam a számom. Kérdezte mi ez? Mondtam a telefonszamom. Mondta: okay és mosolygott....de sajnos eddig még semmi. Talán megijedt nem tudom. Nagyon izgulok mi lesz ezen kattogok. Mennyi ideig várja? Lehetséges, hogy vár pár napot míg jelentkezik?? Vagy lehet , hogy ennyire betoji,hogy még így sem lép. ..
2016. júl. 24. 12:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!