Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Maradjak vele...

Mit csináljak? Maradjak vele vagy küldjem el?

Figyelt kérdés
Szeptemberben leszek 8.-os és az osztályomat nem nagyon szeretem nincsen ott igazi barátnőm csak egy lány akivel néha néha együtt vagyok , minden szünetben elráncigál magával , egyfolytában rám akaszkodik és már tavaly gondolkodtam , hogy finoman megmondom neki , hogy hagyjon békén , de végül nem tettem.Jövőre sok dolgom lesz pl:nyelvizsga , felvételi , felvételi előkészítő és szünetekbe nem rá szeretnék majd várni a wc-ben hanem inkább tanulni vagy hasznosabb dologgal tölteni az időm. Eléggé félek , hogy ha elküldöm akkor befog pipulni (mint néhány alkalommal) .Mit csináljak? Küldjem el vagy viseljem el? És ha küldjem el , akkor hogyan?

#iskola #ál barátnő
2016. júl. 19. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
azt mondod hogy nincsenek barátaid. egy lány viszont nem akarja hogy teljesen besavanyodj és még őt is el akarod küldeni? Nem nagyon értem örülj , hogy kedves veled és nem hagy egyedül! Ha meg azt akarod hogy ne veled legyen akkor mondd meg neki nem kell taktikázni!
2016. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Amikor tanulni vagy mast csinalni szeretnél majd közöld vele.
2016. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ha te úgy gondolod,hogya tanulás fontos az életedben(amiben igazad van),akkor közöld vele finoman hogy hagyon békén,de kezd úgy mint egy normáis beszélgetést, csak finoman mondjad meg hogy szükséged van szabad térre
2016. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!