Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon vége lesz ennek a...

Vajon vége lesz ennek a barátságnak?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni. Van egy lánybarátom, akivel osztálytársak vagyunk, és régóta ismerjük egymást. Sokat segített nekem nehéz időszakokban, de sok vita is volt köztünk, bár annak az időszaknak hála Istennek vége. Viszont én úgy érzem, kezdünk elhidegülni már, amikor talizunk, akkor távolságtartóbb, és általában ott van a palija(vele jóban vagyunk) és a legjobb barátnője, és olyankor általában velük foglalkozik, és mintha ott se lennék. Talikat is egyre ritkábban szokott kezdeményezni, mióta beilleszkedett a párja társaságába. Viszont közben mindig keres, meg kérdezi mi a helyzet, szóval nem tudom. Még legalább egy évig oszálytársak leszünk, ez eddig mindig újra összehozta az útjainkat, még ha rosszban voltunk is. De most nem igazán tudom, ilyenkor mi van.

2016. júl. 20. 10:02
 1/5 anonim válasza:
Beszelj vele. Kerdezd meg hogy csinaltal-e valami rosszat vagy megbantottad-e vagy csak jobb tarsasagra vagyik-e! Es eggyutt oldjatok meg a problemat 😊
2016. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem már nem a legjobb barátod neked hanyagol nagyon de ezt nem akarod észrevenni mert nagyon kedveled. De lépj tovább :)
2016. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyetértek az elsővel, beszéld meg vele kettesben
2016. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Inessential ***** válasza:
Ez csakis tőletek függ.
2016. júl. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Beszéltünk, azt mondta, a viták távolították el valamennyire. Viszont meghívott nyaralni magukkal.
2016. júl. 25. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!