Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valami ötlet, hogy mitévő legyek?

Valami ötlet, hogy mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék regényt írni szóval: Nyár van és baromi sok dolgot szeretnék csinálni, 4 közeli barátom közül egyikkel sem tudom megvalósítani. Egyik külföldön, másik csak este akar sörözni, másik kettő meg nem akar kimozdulni a házból. Testvérem és a családom dolgozik, barátnőm most nincs. Többiek el vannak azzal, hogy játszanak ilyen olyan számítógépes játékkal, de én valami hasznos, emlékezetes dolgot szeretnék csinálni ötleteim vannak is, de tényleg mindenki annyira passzív, hogy hihetetlen. Egyedül is megcsinálnám őket, de úgy jó, ha megtudod osztani valakivel. Fogalmam sincs mit tegyek, valami tipp?
2016. júl. 20. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináld egyedül. Lesz mit mesélni a kockulóknak.
2016. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem is értema kérdésedet -.-
2016. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második: Elég rossz lehet az értelmezési képességed.


Kérdező: Sajna én is hasonló helyzetben vagyok, vannak programok, amik senkit nem érdekelnek a környezetemből, viszont egyedül elég furcsa és élvezhetetlen lenne. Ha olyan, szerintem egyedül is belevághatsz, ki tudja, lehet, hogy közben összeismerkedsz valakivel.

Vagy esetleg a neten előre keresel olyanokat, akik szintén részt vesznek a dologban (pl. egy rendezvényen) és kicsit összehaverkodsz velük.

2016. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán látogasd meg azokat akik nem hajlandóak kimozdulni, lehet "indoor" dolgokat is csinálni..
2016. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs más, akkor egyedül :D köszönöm.


Eddig ezt tettem, hogy meglátogattam őket, de ők nem tennék meg értem, így meg már én sem erőlködök :D

2016. júl. 22. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!