Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Interpalson miért tűnnek el...

Interpalson miért tűnnek el az emberek?

Figyelt kérdés
Pl van valaki, akivel egy ideig jól elbeszélgettem. Régebben egyszer késett egy hetet a válasszal, de önmagától írt, bocsánatot kért, remélte nem leszek rá mérges, aztán egy ideig még eldumálgattunk és egyszer csak felszívódott. Vagyis nem felszívódott, csak heti 1x nézett fel, és csak meg se nézte, mit írtam neki. Több hasonló esettel találkoztam már. Ez egy kicsit sértő tud lenni. Miért tűnnek el az emberek?

2016. júl. 22. 06:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem veszik olyan komolyan, valamint "csak" nyelvgyakorlásnak tartják, nekem sok hasonló kapcsolatom ment tönkre (külföldivel való levelezés személyes találkozó nélkül) nagy az esélye hogy az ilyen virtuális kapcsolatok egy idő után megszűnnek.

Másik lehetőség, hogy egy idő után kiüresednek a témák, vagy nyelvismeret hiánya miatt mélyebb beszélgetés nem tud kialakulni és amikor elfogynak az "én jól vagyok te hogy vagy, én itt vagyok te hol vagy" (ki mit szokott csinálni a mindennapokban stb) témák, megszakad a kapcsolat.

Én így látom.

Harmadik lehegőség: hirtelen lett párkapcsolata, vagy barátai, az ottani élete elvitte másfelé és azok a kapcsolatok fontosabbak neki.

2016. júl. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bár a nyelv tényleg korlátolt - angol - pl az említett alakkal mindketten elég jól beszélünk - írunk - angolul, szóval azért a nyelv keretein belül ki tudtuk magunkat fejezni. Közös témák voltak bőven, és nem üresek.

A harmadik pontoddal értek egyet részint. De a szociális kapcsolatokon túl, a magánéletre, úgy egyetemesen kivetítve.

Na meg, a tapintatosság érdekében általában az egyik fél sem megy túl közel a másikhoz - gondolok itt facebook profilra, vagy akár Skype beszélgetésre. Folytatódik az eszmecsere, de semmi több. Előre lépés nélkül meg nem csak a párkapcsolat, a csírázó barátság is úgy megposhad, mint a hónapos víz a dézsában.

A többi is igaz nagy általánosságban, a legtöbb levelezőpartnerem leírható ezekkel.

Köszönöm a választ! Kicsit más megvilágításba sikerült hoznom a dolgot így.

2016. júl. 22. 08:26
 3/5 Sajtoreferens válasza:
Valószínűleg rosszul értelmezted, és nincs igazad abban, hogy jól eldumáltatok. Valószínűleg elég unalmas alak vagy.
2016. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is most történt hasonló.

Egy baromi jóképű skót srác "udvarolt" nekem. Sokszor ő akart velem beszélni, ő keresett. Ha több napig nem lépett fel, bocsánatot kért, magyarázkodott, stb. Aztán mikor már úgy volt, hogy más felületen folytatjuk, pont mielőtt megadta volna az elérhetőségét egyik napról a másikra eltűnt, és azóta se híre se hamva. Egyszer sem lépett fel az elmúlt két és fél hétben.

2016. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4, Végül végleg eltűnt?
dec. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!