Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki, mit gondol errôl a helyzet...

Ki, mit gondol errôl a helyzetrôl? Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
Van egy csajszi, akivel jól megvagyunk. Huszonévesek vagyunk. Sokat beszélünk , mindenrôl és részletesen. Messzebb lakunk egymástól. Amikor tudunk találkozunk mindig. Egyszer az ismerôseinek úgy mutatott be, hogy az élettársa vagyok. Egyszer úgy azzal viccelôdtünk, hogy egy puszit hova adjak neki. Ô a szájára gondolt. Mondta, hogy jól érzi magát a társaságomban. Kölcsönösen kedveljük egymást. Ezt barátilag kell érteni. Mindig keressük egymás társaságát. Sokat viccelôdünk is. Most volt olyan is, hogy félre érthetôen. Kérdezte azt is, hogy mind a ketten azt akartuk-e, hogy félre értse a másik. Most próbáljuk tisztázni a dolgokat. Azt mondta, hogy sokkal rendesebb srácnak tart, mint másokat. És szeretné, ha fontos része maradnék az életének és attól fél, hogy eltûnök az életébôl.
2016. júl. 22. 11:33
 1/4 Roland G. ***** válasza:

Tisztázd vele mert én is jártam így és ráfaragtam :)

Valószínű,hogy tetszel neki!

2016. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, vagy szerelmes is már beléd. Én csak olyannak mondanék ilyet, aki irát érzek valamit.

23/L

2016. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én máshogy látom. Ha annyira szerelmes lenne beléd, akkor nem célozgatna meg idétlenkednétek puszikkal, hanem rég összejöttetek volna. Szimpi vagy neki, de mint pasi nem jössz be neki egyáltalán. Hülye kémia, van ez így. Ráadásul imponál neki, hogy ő viszont bejön neked. Nem akarja elveszíteni a játékszerét. ha mindkettőtöknek lesz párja, úgyis eltávolodtok, ez így működik. Ha gondolod, kérdezz rá, vagy nyomulj erősebben, ha nem veszi a lapot, barátzónában ragadtál...
2016. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ő többet érez, többet akarna.
2016. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!