Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon megbántott, miért tette?

Nagyon megbántott, miért tette?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban voltunk, sok időt töltöttünk együtt a legjobb barátommal, de ő elköltözött és soha nem keresett, én kerestem, de pár mondat után ellaposodott a beszélgetés, és nem írt.

Miért felejtett el egyik napról a másikra? Látszólag nagyon jól érzi magát az új barátaival. Nagyon bánt, hogy csak így eldobott mint egy megunt játékot és soha vissza se nézett, még gesztust sem tett felém, hogy élek-e.



2016. júl. 23. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyha ezt tette lehet hogy neki nem te voltál a legjobb barátja . Vagy nem tudom én is pont így jártam több mint 3 éve nem is keresett .:(
2016. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Átérzem ,mert velem ketten is megcsinálták ezt. Sajnos nincs mindenre magyarázat, még ha fáj is ez a tudat.


23f

2016. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dettó. 2x megpróbáltam én keresni, de kb. 2 üzenetváltás után megint nem volt hajlandó megszólalni. Mondanom sem kell, beleuntam. Azóta mindennap gondolok rá habár tudom, hogy ez nem kölcsönös. Bár én azt mondom, hogy ilyenkor nem lehet mást tenni, mint továbblépni. Sajnos vannak emberek, akik jönni-menni fognak az életedben, de ha elég kitartó vagy talán rá tudsz lelni olyanokra is, akik veled fognak maradni szóval fel a fejjel. Kitartást a továbbiakra!
2016. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MZ.per.X ***** válasza:

Ilyen az élet, nem kell magadra venni.


Van hogy elvagyunk egy közegben, jól is érezzük magunkat, aztán ha kikerülünk belőle, akkor rájövünk hogy azon kívül is van világ. Neki most ott egy csomó új dolog, új barátok, stb, ez van.

2016. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen ha csak neten tudtok már dumálni. Mert ő talált új barátokat és ezért velük tölti az idejüket, nem veled. Így érthető, hogy velük nő össze és azok az 'igazi' (értsd nem interneten) kitolják, kirekesztek aki nem igazi.

Sajnálom, hogy így történt..

2016. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!