Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire izgultatok az interne...

Mennyire izgultatok az internetes legjobb barátnőtökkel való első találkozás előtt?

Figyelt kérdés
Én szombaton végre találkozok vele. 1 éve beszélgetünk minden egyes nap és az elmúlt 1 hónapban kb minden nap sírok az örömtől, hogy végre találkozhatok vele. Ti mennyire izgultatok az első találkozás előtt? Az első találkozáson sírtatok? Volt téma az első találkozáson?

2016. júl. 25. 15:55
 1/6 A kérdező kommentje:
13/L voltam... kérlek ti is írjatok kort meg nemet!
2016. júl. 25. 15:55
 2/6 anonim válasza:
100%
Semennyire, és neked se kéne izgulni, ha ennyire jóban vagytok jól fog menni szóval nyugi.
2016. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem sírtam, nagyon örültünk :)
2016. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem kell izgulni .. nah azzal elronthattok mindent, a barátság már csak ilyen engedd had alakuljon
2016. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
71%

Én nem izgultam azaz de de más értelemben sírtam a boldogságtól előtte... Hihetetlen volt meg utazás közben is vidichateltunk...

Mikor találkoztunk egymásnak rohantunk és letepertuk egymast hihetetlen volt❤Utána 2 könnycsepp volt de az is a boldogságtól

Annyi fényképunk lett h az hihetetlen...

azóta tartom vele a kapcsolatot💘Azóta mar nyáron 1 hetet nálunk is aludt Bff-em lett örökre 💘

2017. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fxckmeharold válasza:
Jesszus en nagyon.:D 4 orat ultem a vonaton es az utolso fel oraban az elottem levo szeket baszkodtam es ugraltam. Jaj te jo eg:D Egy honapja talalkoztunk eloszor es kb meg ugyan ennyi van hatra a masodikig. Mikor meglattam Eletemet a vonatablakbol olyan erzes fogott el amit nem lehet leirni. Annyira hihetetlen volt h vegre a karjaim kozt volt egy erezhettem az ilatat. Egy napot voltam ott, egesz vegig egymas kezet fogtuk, es meg veletlenul se engedtuk el a masikat.:) 269km van koztunk, es borzalmasan hianyzik:") 15/L
2017. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!