Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátom, vagy nem? Mit tegyek,...

B.Robi kérdése:

Barátom, vagy nem? Mit tegyek, hogy modernebb legyen? Hogyan változtathatok rajta? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Hello


Van egy lány barátom (legjobb) nemrég végeztünk általánosba. 4.osztály óta barátok vagyunk. Nem tudom eldönteni, hogy most mi folyik a kapcsolatunkban. Alexa egy 16 éves lány. 4 tesója van. Nagyon szegények. Nagyon jó képességű, általánosban kitűnő volt. De ennek ellenére Ő lovász szakra jelentkezett (szakmunkás). 2015 nyarán elköltöztek innen, Mezőszemeréről Zala megyébe. Sajnos ott rabszolga módra egy hülye asszony és a családja dolgoztatta Őket. A céljuk az volt, hogy egy Önellátó falut hoznak létre. Sajnos ez nem sikerült. Mivel az meg volt szabva, hogy ki hány pohár vizet iszik. Általános Iskolában, pontosabban 3.osztályban sajna Alexa kisminkelve érkezett az iskolába, tanító nő megkérdezte tőle, hogy Alexa hogy-hogy így ki vagy sminkelve? Buli volt a titánoknál ( Tini titánok sorozatból találta ki) este. Sokáig fenn maradtam, hát éjfél után nyílt meg az átjáró az univerzumban. Már vártak rám a toronyban Robinék - közölte Alexa. No, mondanom sem kell szerintem, hogy ezek után a maradék 5 évben Alexa lett az iskola űrlényeslány. De én végig mellette voltam és támogattam Őt. Úgyhogy volt egy gyerekkora az biztos!

A probléma az, hogy Alexának nincsnek barátai. Vagyis van, tulajdonképp 2 db, Én illetve az egyik internetes barátja Bogi a 11.-es lány. Alexa nagyon kedveli a Misztikát. Rengeteget ír, és olvas. Hogy is fogalmazzak... mondjuk úgy, hogy nem átlagos, nagyon nem. Van egy saját oldala is ahova a műveit tölti fel itt is van: [link] . És van egy szerepjátékos oldala is ahol Bogival szerepjátékozik 2012-től. Itt az oldal [link] . Alexa nagyon-nagyon szeretné már, hogy legyen végre egy barátja, de még ez nem jött össze. Hisz nem annyira buknak rá a pasik. Régi fajta lány. Régi ruhák, régi frizura, no smink, nem szépíti magát... stb. Mindent megtettem már, hívtam csavarogni, moziba, plázázni, sétálni, kiruccani szülőktől messze, de semmi. Nem jön. Valahogy mindig ki tudja magát beszélni. Pedig Én vagyok a legjobb barátja. Ami a legszörnyűbb, hogy a szülők is igen buták. Támogatják a lányka minden elképzelését. Na meg van ez az ÁMK-s dolog. Borbély József meg az Apostoli Magyar Királyága Ő az isten számukra. Úgyhogy a szülőkkel is beszéltem már de hiába. Mit javasoltok? A barátos dolog: Hát sosem hív, csak én. Mindig én megyek hozzájuk Ő sosem, Boginak az internetes barátnőjétek facen minden likeol, nekem semmit. A lelkidolgokról meg sem hallgat, csak az ő verzióját dumálja. Egyszerűen, elkezdem Neki mondani és meg sem várja. Mondom neki, hogy szeretnék egy nyugodt helyen beszélgetni vele, lelkizni. Közli, hogy gyere át, szabad vagyok. Átmegyek, és elvárj azt, hogy az egész családja mellett mondjam el Neki a problémáimat. Hogy, hogy nem tudom, hogy mit tegyek, vagy javasoljak neki a "javulás" érdekében. Mit gondoltok?? Ti vagytok az egyetlen reményem!



2016. júl. 25. 20:04
 1/1 anonim válasza:
Arra nem gondoltál esetleg, hogy a lelkitársába szerelmes(a lányba)? A szerepjátékos oldal kb csak szerelemről szól :)
2016. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!