Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beteges vagyok?

Beteges vagyok?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy van 2 barátnőm, az egyik közülük a legjobb. Jövőre nem a legjobb barátnőm lesz a padtársam, hanem a másik barátnőm.Mindkettőjüket szeretem,de félek hogy a "nem legjobb barátnőm" is ugyanolyan barátnője lesz a legjobb barátnőmnek mint én. Ez a barátnőm mostanában sokat van velünk és nem nagyon tudok kettesben lenni a legjobb barátnőmmel, csak ha a másik éppen nem ér rá.Igazából ez nem is lenne baj, csak félek hogy elvesztem a legjobb barátnőmet. Szerintem ez a félelem akkor alakult ki amikor az előző legjobb barátnőm megunt. Az az időszak nagyon rossz volt, azthittem soha nem találok már igaz barátnőt. De aztán jóban lettem a mostani legjobb barátnőmmel, akivel egyébként már elsős korunk óta barátnők voltunk csak pár évre eltávolodtunk egymástól. A sok rossz dolog után ami velem történt, már mindennek a rossz oldalát látom, mindig stresszelek valamin....jelenleg ezen,amit az előbb említettem. A legjobb barátnőm nemrég a testvérének nevezett, de félek hogy ez egyik pillanatról a másikra megváltozik. Tudom hogy eltúlzom, de valahogy mégsem fogom fel. A (legjobb)barátnőm egy-két hónappal ezelőtt aztmondta, hogy úgyérzi ő nem illik közénk. Mostanában azt érzem hogy a legjobb barátnőm próbál még jobban barátkozni a közös barátnőnkkel. Szerintetek ez azért van, mert azt érzi hogy nem illik közénk? Túlgondolom a dolgokat? 16/L

2016. júl. 26. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Örülj, hogy neked van barátod. Most tényleg azon izgulsz, hogy nem te leszel a legjobb barátja?


"Jajj, nem én vagyok a barátnőm legjobb barátja, én csak a második legjobb barátja vagyok!"


Nem beteges vagy, hanem önző! Engedd, hogy a barátnőd válasszon! A barátnőd nem egy pasi, akit távol kell tartani ettől-attól a lánytól... A barátnőd a barátnőd, nem kergethetsz el valakit, csak ezért, hogy te maradhass neki az elsőszámú barátnő, és nem csak a második. Atya világ! Neked is sok bajod az életben! Valaki 6 éves korában elveszti a szüleit! A nevelőszülei verik! Az iskolában bántják 12 éven keresztül! Nincs EGYETLEN barátja sem. Mégis aztán lediplomázik, és BIZTOS, hogy nem panaszkodna ilyen nevetséges dolgokon. A barátnőd a barátnőd! Ne bántsd meg! Legyél jó hozzá, és ha véletlenül nem te leszel a legjobb barátnője, akkor fogadd el! Ha a barátnőd, és olyan szuper csaj, akkor biztos meg fogja érteni. Amúgy nem értem, ha tényleg olyan jóban vagy vele, miért nem beszéled meg vele ezt? Hm?

2016. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*neked sem volt sok bajod..
2016. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne görcsölj ezen! Ha "otthagy" azért, hogy egy másik lány legyen a legjobb barátnője akkor soha nem is volt a legjobb barátnőd igazán! Max. csak azt hitted. Tudom milyen rossz érzés nemrég átéltem én is ezt. Nagyon rossz érzés de ha ez a lány is inkább egy másikal fog barátkozni és téged hanyagolni akkor hidd el soha nem is volt a legjobb barátnőd! ;)

Az én esetem úgy volt, hogy egy új lány érkezett a suliba év elején. Novemberben már ott tartottunk, hogy szinte nem is beszéltünk egymással, mert csak a másik lánnyal volt. Rájöttem, hogy soha nem is volt még igaz barátnőm sem nemhogy legjobb! Ennek már több éve és azóta egy mádik legjobb barátnőm van akivel tényleg igazi barátnők vagyunk. Már bebizonyosodott többször is.:)


Sok kitartást! :)

2016. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#Tisztában vagyok vele,hogy lehetne rosszabb is és szoktam is ezen gondolkozni.Viszont én minden kis apróságot borzalomnak élek meg.Talán azért, mert szociális fóbiám van/szorongok. Könnyű azt mondani hogy semmiség ha lecsúszol a 2.helyre, de azért egy 9 éves barátságnál ezt nehéz lenne elfogadni. Reméltem megnyugtattok azzal hogy fogyatékos vagyok és eltúlzom a dolgokat és nincs semmi baj. Köszönöm a válaszokat de a kérdésemre még nem érkezett olyan amit vártam. Sajnálom hogy telhetetlen vagyok.:/
2016. júl. 26. 17:20
 5/8 A kérdező kommentje:
-#
2016. júl. 26. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Figyelj 1-es! Leszögezem elsőre tudom, hogy vannak olyan szörnyű dolgok mint amiket írtál. Kicsi koromban egy gyilkosságot is hallottam aminek szörnyű vége lett. Nem részletezem de sokáig hallottam azt a hangot.

Ennek annyi értelme van, hogy nem vakon írom amit írok.


A kérdező is biztos tisztában van azzal, hogy nem az ő gondja a legnagyobb a világon de ha bántja akkor mit tegyen? Mint írtam az előbelnagyon rosszul tud ez esni.

Ettől még nem lesz önző.

Ez olyan mint amikor a gyerekeknek a nagyi azt mondja, hogy "Bezzeg Afrikában éheznek a gyerekek te pedig nem akarod ezt a jó kis pacalpörköltöt!" amikor az 5 éves nem akar pacalt enni. Most neki te meg azt mondod, hogy mások 6 évesen elárvulnak. Igen, sajnos van ilyen de kérdezőnek (szerencsére) nincs ilyen gondja hanem ez. Ezen kell segíteni nem még rátenni egy lapáttal, hogy önző.

2016. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismét a 3-as vagyok. A válaszomat a kérdező kommentje elolvasása nélkül írtam mivel telefonon vagyok és ezen lassabban tudok írni mont gépen.

És mint mondtam, kérdező tisztában van a gondjának a mértékével.

2016. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*mint
2016. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!