Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha két régi "Havero...

Mit tegyek ha két régi "Haverom" egy bolt előtt megvert? A kezem nagyon fáj, olyan mintha el lenne törve, holnap megyek az Sfr-re szóval nem biztos hogy eltört, csak úgy érzem. A hasam belilult eléggé fáj az is.

Figyelt kérdés

Az egyik gyerek 13 éves a másik 16,én 13 éves vagyok. Segíthet nekem (Rendőrségen, ha az orvos javasolja) hogy nemrég volt egy rendőrségi ügyük mert nagy értékben loptak. Olyan válaszra lenne szükségem mint pl hogy elmennyek Sfr-re, majd Rendőrségre,vagy felejtsem el az ilyen dolgokat, mert nem csinálnának ezügyben semmit.

Előre is köszönöm a segítséget!!



2016. júl. 26. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Már ott helyben rendőrt kellett volna hívnk.
2016. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

Rendőr, - nem verünk meg senkit!

Mindenképp büntetèst érdemelnek, ne hagyd magad!

Ha megússzák felbátorodnak és újrs vernek!

Mindent mondj el a rendörségen!

2016. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Mi mást tehetnél, mint hogy kamukérdéseket teszel fel gyakorikérdéseken ?
2016. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! 3. hozzászóló,képzeld megtörtént, nem kamukérdés...
2016. júl. 26. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Ez egy kamukérdés, figyelemre vágysz de nem tudod hogy működik a felnőttek világa úgyhogy véletlenszerű dolgokat írsz.

"13 éves" vagy, a szüleidről nem írtál semmit,ők egyből felhívták volna a rendőrséget, ha intézetes vagy ők is, a "törött" kezed miatt nem mentél kórházba, a hasad "belilult", tehát belső vérzésed van, amiért szintén kórházba mennél ha valódi lenne.

Röviden összefoglalva egy kisgyerek vagy, akinek fogalma sincs róla, hogy működik a világ, és kamukérdéseket gyártasz, hogy figyeljen oda rád valaki.

2016. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyílvánvaló... Ennyire nincs életed hogy magaddal foglalkozz?
2016. júl. 27. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hiszek neked. Sajnos egyre gyakoribb az ilyen erőszakos cselekmény. Mindenképp jelentsd fel a támadókat.
2016. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát ha megvernek már nem a haverjaid... A haverok nem verik meg a haverjukat( barátjukat) ..
2018. márc. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!