Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szólnátok hozzá, hogyha (. )?

Mit szólnátok hozzá, hogyha (. )?

Figyelt kérdés

A kérdés Facebook felhasználóknak szól, amennyiben te nem vagy az és késztetést érzel, hogy kifejezzed nemtetszésedet, kérlek lapozz tovább.


Szóval mit szólnátok hozzá, hogyha lenne egy olyan csoport a Facebookon, aminek az a célja, hogy megpróbálja közelebb hozni egymáshoz az embereket? Megadná a "lehetőséget" arra, hogy megismerjünk hasonló embereket, akikkel akár barátság is kialakulhat? Ha lenne ilyen, akkor érdekelne titeket egy ilyen csoport?


2016. júl. 26. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha lennének olyanok, akik aktívan megosztanának hülyeségeket a csoporton belül, akkor igen. Én általában nem szoktam túl aktív lenni az ilyen helyeken.


Viszont azt azért kibonthatnád, hogy mit takar a hasonló emberek kifejezés.

2016. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam el tudod képzelni. Ebben az esetben valaki hasonló, mert: Olyan élethelyzetben van, mint te, azonos az érdeklődési körötök, stb...
2016. júl. 26. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:
vannak már csoportok olyan címszó alatt mint "Pesten láttalak" ... de ha nem ilyenekre gondoltál akkor bocsi!
2016. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mit jelent az, hogy hasonló. Csak most az emberek kategóriában vagyunk és körülbelül lefedi ez az ország teljes lakosságát. Ezért kérdeztem, hogy milyen jellegű emberekről lenne szó. Vagy mitől lenne különb a 20 millió másik csoporttól?
2016. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne! Pont ilyesmi csorotra "áhítozom" mert kicsit barátok nélkül vagyok :(
2016. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valóban vannak már ilyen szellemben csoportok. Közülük néhány elég jelentős létszámmal, szóval egy újabb ilyen csoport nem tudom mennyire lenne versenyképes egy több tízezres csoporttal szemben. De persze alapvetően ez az elképzelés nem rossz, hiszen jó tudni, hogy a többi ember is ember, nem pedig egy elhidegült lény, amit az utcán láthatunk.
2016. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én még nem találtam olyan csoportot, amit elképzeltem. Pedig rengeteg csoportot megnéztem már. Egy hasonlót találtam, de az sem egészen ilyen.
2016. júl. 26. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Én benne lennék. Annyi magányos ember van pl, nekik egy csoportot létrehozni igazán jó ötlet volna. Mindig mindenki csak emlegeti,tervezi, de sosem valósul meg.
2016. júl. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Firedoom ***** válasza:
Ahogy olvastam a "magany egyedullet" kerdeseket szinte minden masodiknal eszembe jut ez az otlet. Szerintem egy probat meger amig normalisan osszerakod.
2016. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!