Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudok találni magamnak új...

Hol tudok találni magamnak új barátokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy rájöttem, hogy nincs sok barátom. Van néhány fiú haverom, és ennyi nagyjából. Azokkal is nagyon ritkán tudok elmenni valahova, 2-3 hónaponta egyszer. Az unokatestvéreim messze laknak tőlem, akik egy idősek velem. Akik közelemben laknak azok idősek jóval nálam. Nem tudom, hogy szerezzek fiú/lány barátokat. Egy időben fociztam, de ott nem annyira tetszett a társaság, így a barátkozás ki lett kilőve. Tudnátok tanácsokat adni, hogy tudnék barátokat szerezni?



2016. júl. 26. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
olyan helyekre járj amik érdekelnek, a foci kilőve (esetleg másik csapat) msá sportklubbokba járni vagy pár haverral elmenni bulizni ott ismerkedni, kutyával sétálni(ha van kutyád), beülni cukrászdákba (odaülni vkihez aki egyedül van), ..stb
2016. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemed? Korod?
2016. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sport, film, könyv és egyéb klubok, szakkörök, tanfolyamok, színjátszókör, diák(?)munka, táncház, tánciskola, stb.
2016. júl. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!