Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az emberek miért adnak boldog-...

Az emberek miért adnak boldog-boldogtalannak kölcsön aztán meg panaszkodnak hogy nem kapják vissza?

Figyelt kérdés

Én soha senkinek nem adok és boldog életet élek ezen a téren. Persze páran megsértődtek és megkaptam hogy "sok pénzed te úgy sem tudod hasznos dologra elkölteni" vagy "csak felesleges dolgokra költöd a pénzed, nekünk meg vészhelyzet van".

Viszont másoknál nem ezt tapasztalom. Kb. mindenki akit ismerek, tartoznak neki és állandóan panaszkodnak.

Tényleg ilyen könnyen pénzt adnak az emberek hogy jön egy régi haver hogy új tuti vállalkozást indít kéne x százezer forint és papír nélkül már kezébe nyomják a pénzt? Mert én ezt látom.


2016. júl. 26. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Régen ilyen idióta voltam. De már senkinek nem adok kölcsön.
2016. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én eddig egyszer adtam kölcsön, azt is euróban és vissza már kevesebbet kaptam, mert változott az árfolyam. Többet nem fogok senkinek sem kölcsön adni.
2016. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!