Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges hogy leszbikus a...

Lehetséges hogy leszbikus a barátnőm?

Figyelt kérdés
Egyik nap a legjobb barátnőmmel a medencében ücsörögve beszélgettünk és komoly arccal megkérdezte hogy mit tennék ha leszbikus lenne. Én erre azt válaszoltam hogy semmit hiszen attól még ugyanúgy barátok lennénk és örülnék hogy őszinte velem. Aztán aznap nálunk aludt és este filmnézés közben ölelgetett. Miután vége lett a filmnek oda hajolt hozzám és a szemembe nézett aztán gyorsan elrántotta a fejét és bocsánatot kért. Nem tudom hogy ezeket a "jeleket" komolyan vegyem-e de az az érzésem hogy tényleg leszbikus.
2016. júl. 26. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Leszbi, és beléd szerelmes. Meg akart csókolni aztán rájött, hogy mégse. ennyi.
2016. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is arra gondoltam mint az első válaszoló. Kérdezd meg tőle de én már 99 %-ban biztosra venném.
2016. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (Utolsónak kevésbé) holnap megpróbálok rákérdezni erre.
2016. júl. 26. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
és te benne lennél?
2016. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az amire az 1. Gondolt


3. Te egy***;*** vagy. A CSAJ LESZBIKUS ÉS AZ IS MARAD

2016. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Ha te így hagytad hogy csak úgy ölelgessen szerintem te is az vagy.
2016. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó nem tudom fiú vagy e, de lányoknál valahogy természetesebb az ölelés. Persze egy bizonyos határig. És azért valami oka is legyen. Én is ölelkeztem már a legjobb barátnőmmel többször, persze ok is volt rá (szülinap,köszönet).
2016. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem. Nem vagyok leszbikus. Heteroszexuális lány vagyok. Azért is hagyom ölelgetni hiszen már születése óta ismerem. Egyébként se úgy képzeld el az ölelést hogy fél órán keresztül levegőt venni se engedett. Csak néha egy kis időre.
2016. júl. 27. 02:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!