Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lasan 14 eves vagyok es most...

Lasan 14 eves vagyok es most megyek 8. Osztalyba. Na m1. Az a kerdesem hogy hogyan szerezhetek baratokat? Tippek. Barmit elfogadok Reszletek itt lent

Figyelt kérdés
Lassan 14 eves leszek es a suliban egy baratom sincs jo tanulo vagyok. Nem karomkodok szorgalmas is vagyok. Ertem a viccet es meghallgatok barkit akinek panasza/problemaja van. Az osztalyban 3 baratnot is kiszemeltem ez kesobb elmondtam nekik a facebookon. De z osztalytarsaimban es a korulottem levo emberekben nem bizhatok meg mert atvernek barmivel. Az osztalyban van egy gazdag srac akinek a szulei bisztos jol keres es o nem fiukkal hanem lanyokkal log. Es most van egy eve hogy itt van a suliban . Van egy kover gyerek aki cigany (bocsanat). O nem is tanul jol de o ra is buknak a lanyok. En focizok sportszeruen benne vagyok egy focicsapatban. De nem erdekel nagyon senkit. Nagyon jo kapus vagyok. Klubbcsapatom az csak prvivatba! Es szeretnek itt szererni baratokat azaz barhol es barmikor. Nem tudom mit csinalok rosszul egyszer itt egyszer ott vannak a fiuk. Allandoan megy az ellensegeskedes. 8. utan el is hagyom az osztalyt es rendeszetire megyek. De itt a szunetben egyik osztalytarsam se kepes ramirni hogy mi a helyzet vagy mi van velem semmi... Tudom igen ez nagyon hosszu szoveg ez lehetne egy vastag konyvnyi ammennyit itt leirnek de ez van velem. Kerlek titeket ha vegigolvastatok akkor segitsetek... Minden irast szoveget is vegig elolvasok es mondjatok meg mit csinalok en rosszul. Koszonom. M.M.

#Barat ismeres
2016. júl. 31. 23:26
 1/1 anonim válasza:
probalj meg jobban beileszkedni a kozosegbe es ha baratnot szeretnel akkor menobb legyel. lehet h ezzel nem segitek semmit de ezt en igy gondolom
2016. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!