Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat...

Hogyan szerezzek barátokat Budapesten? LENT

Figyelt kérdés

Egyetemi gyakorlat miatt, az egész nyarat Budapesten töltöm és szeretnék barátokat szerezni, hiszen így, hogy senkit nem ismerek elég unalmasan telik az idő és nagyon magányosnak érzem magam. Jövőre költözök ide, így tartós barátságra is vevő lennék. Hol és hogyan szerezhetek barátokat, hiszen tök szívesen felfedezném a várost, csak nincs kivel.

Válaszokat várok és remélem vannak normális emberek is, akik itt olvasgatnak. :)

KÖSZÖNÖM SZÉPEN.

22/L



2016. aug. 1. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
valami sportot csinálhatnál ameddig itt vagy és akkor onnan :P
2016. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt, hogy már kiruccantam ide- oda, de nem látom az esélyt arra, hogy bárkivel is összebarátkozzak. Csak úgy nem szólíthatok le egy idegent az utcán, max megkérdem mi merre van, de annyi s amúgyis, az emberek többsége valakivel sétál az utcán s nem egyedül, tehát nem hiányzik egy idegen melléjük. De annyira szarul érzem magam emiatt, folyton ülök a házban, pedig itt van a lehetőség, hogy felfedezhessem ezt a gyönyörű várost és nincs kivel. :(
2016. aug. 1. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, én Pesti vagyok, ha gondolod írj üzit és barátkozhatunk, programokban is benne lennék. :)

21L

2016. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Írtam privát üzenetet. :)
2016. aug. 2. 09:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én Pesti vagyok, de leginkább a külvárost ismerem. Szívesen elmennék veled felfedezni a várost, programokat csinálni :) 23/L
2016. aug. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia:)most találtam rá a kérdésedre,ha aktuális még a barát keresesés,írj nyugodtan:)Budapesti vagyok és 25/L
2016. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia 22 33-as :) Írhat neked más is? Budapesti vagyok és 23 éves :)
2016. szept. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!