Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy utasítsam vissza a...

Hogy utasítsam vissza a barátságunkat egy barátnőmmel? Többi lent.

Figyelt kérdés

Làny vagyok. 13 èves. Van egy baràtnõm, de csak a telefonon ismerjük egymàs, mert màs-màs faluban lakunk. Nagyon sokat beszèlgettünk megutàltam.Egy fèl èvig. Elhatàroztuk hogy öribarik leszünk. Egy tàncra jàrunk, de külön csoportban. Minden nyàron van egy tànctàbor, ami egy hètig tart. Elmendtünk rà mindketten ès egy szobàban aludtunk hàrman (èn, õ, és a testvèrem). Na dehàt akkor ismertem meg õt igazàn. Valami szörnyen nyàvogòs, makacs, hisztis termèszete van. Szörnyû. Nagyon megutàltam. De õ mèg baràt akar lenni velem. Nem tudom hogy vàljak külön a baràtsàgàtol. Ha nem írok, megharagszik. De èn nem birom ki vele. Nem akarom szörnyen megbàntani, de viszont nem akarok vele lenni baràt. Màr èrtem hogy az õ baràtai mièrt hagytàk ott. Mert szörnyen hisztis. Ès lejàrat a többiek elõtt. Nem akarok vele kiabàlni. Hogy ràzzam le? Hogy ne legyek a baràtja többet? Mert az a plàne hogy lejàrat a többiek elõtt. Mert õt senki sem nagyon szereti, ès így ahogy nyomùl, nagyon ciki.

SEGÍTSETEK!!❗

Mit tegyek? Mit csinàljak? Hogyan vessek vèget a baràtsàgunknak?



#hiszti #barátnő #lány #barátság #ciki #13 éves #nyàvogòs #kètsègbeesett #leràzni
2016. aug. 2. 13:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Bocsi....amikor az elejèn amikor azt irtam hogy "nagyon sokat beszèlgettünk" az utàn a "megutàltam" szö nem kell. Szoval azt hagyjàtok ki az olvasàsban ès olvassàtok tovàbb, szoval így:

"Nagyon sokat beszèlgettünk. Egy fèk èvig"

2016. aug. 2. 13:47
 2/12 A kérdező kommentje:
*Egy fèl èvig
2016. aug. 2. 13:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem épp ezért nyomul ennyire, mert magányos és rossz érzés. Gondolom nincsenek testvérei, barátai és kétségbeesetten szalad utánad. Ha tényleg meg akarod szakítani a barátságotok minnél finomabban add tudtára, ne bántsd meg.
2016. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Van testvère.

Amùgy a baràtait akiket megismertem tök jò fejek, vagànyak, menõk, èn szeretem õket ès õk is nagyon birnak engem, de õk is ott hagytàk a baràtnõmet, mert ahogy mondtam, kèsz rèmàlom mellette. Szoval a baràtait ismerem ès õk nem rossz fejek, ígyhàt mindig õ tehet ròla hogy ott hagytàk. Ha tènyleg magànyos,jo lenne megelègedne azzal amilye van, de mivel õ ilyen makacs.....


Ès az a legrosszabb hogy ha õ nincs jòban egy baràtjàval, akkor megtiltja hogy èn jòban legyek azzal.

2016. aug. 2. 15:59
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hogy hadjam ott, mert a szüleim szeretik hogy vele vagyok ès vettem is neki szülinapjàra egt dràga ajàndèkot ès nem tudom hogy hogy mondjam meg nekik hogy màr nem szeretnèk baràtkozni vele
2016. aug. 2. 16:01
 6/12 anonim ***** válasza:

"azok a barátaid, akik ismernek téged és mégis szeretnek"


nem attól jó barát valaki, hogy menő vele lenni, hanem attól, hogy akkor is számíthatsz rá, amikor épp ciki vagy másoknak.

szerintem inkább legyél mellette, segíts neki, hogy elviselhetőbb legyen számodra és mások számára is. ne eldobd, ha gondod van vele, hanem szépen, kedvesen, barátságosan segíts neki fejlődni. az emberek nem ilyenek, vagy olyanok, hanem folyamatosan változnak. lettek valamilyenek, most is változnak és lesznek valamilyenek. valószínűleg ő pont attól lett ilyen, hogy mások is elhagyták, eldobták és csak még ilyenebb lesz, ha te is eldobod. viszont ha segítesz neki, mellette vagy, támogatod, akkor lehet, hogy ő is könnyebben beilleszkedik majd és te is számíthatsz majd rá - például akkor is, amikor majd az ő volt barátnői téged is eldobnak, mert már te sem kellesz nekik, mint ahogy ő sem.


a barátságokat pont az kovácsolja össze, hogy nem csak jóban, hanem rosszban is segítitek egymást.

2016. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem ismeritek! Vele nem lehet együtt lenni. Valami rettenetes. Ès nem vàltozik meg, ismerem!
2016. aug. 2. 17:10
 8/12 A kérdező kommentje:
Inkàbb azt mondjàtok hogy mit mondjak neki, hogy ne sèrtsem meg túlsàgosan.
2016. aug. 2. 17:11
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Te is csak egy felszínes ember vagy kérdező. Nem baj,13 évesen még senki nem várja el,hogy érett legyél. Az nem az ilyen gyerekek stílusa.
2016. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.Mond el neki ezt amit itt leírtál.Fontos hogy őszinte legyél.
2016. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!