Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Éreztétek azt, hogy mindenki...

Éreztétek azt, hogy mindenki eltűnik mellőletek, és egyszerűen nem sikerül senkivel semmilyen barátságot/társaságot kiépíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy érzem, nekem ilyen sorsra jutott az életem, pedig még fiatal vagyok. Bármilyen erőfeszítéseket hozok, semmi se jön össze. Most vesztettem el egy legjobb barátomat (nem halt meg, csupán elmenekült), és már mély depresszióba kezdtem zuhanni. Nincs miért felkelni.

2016. aug. 4. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2016. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen pontosan leírtad az én helyzetemet. szóval a válaszom igen
2016. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a huszas éveimre full egyedül maradtam. Vagy munka nélkül vagyok itthon, vagy csak a munkából állnak a mindennapjaim. Nem mintha nehéz munkát végeznék, de egy idő után ki tudok úgy merülni ettől is, hogy ne bírjak reggel kimászni az ágyból. A monotonitás, a semmitmondó szürke mindennapok valami hatalmas lelki erőt kívánnak, hogy előre bírjak haladni. Nincs egyetlen barátom sem, akik voltak, azok szerteszéledtek az országban, de azok is kevesen voltak. Ha rámtör sírógörcs kap el a magánytól, ezt nem gondoltam volna soha, hogy létezik, pedig csak egy sorozatban láttam. De átélve hatalmas belső fájdalommal jár, amit szinte nem is lehet szavakkal kifejezni. Lassan szinte már teljesen másképp szemlélem a világot egykori önmagamhoz képest.
2016. aug. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!