Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nem megyek gólyatáborba...

Ha nem megyek gólyatáborba akkor nehezebb lesz barátkoznom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy közbejött valami így nem tudok menni,de amúgy se akartam volna..Viszont sokaktól halottam hogy gólyatáborban akik összehaverkodtak azok már klikkesednek:( Félek picit nehogy kiszoroljuk alakuló társaságokból:((
2016. aug. 8. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyesmitől nem kell tartani. Azok közül, akik később a legközelebbi haverjaim lettek, egyik sem volt a gólyatáborban. Akikkel a gólyatáborban ismerkedtem össze, mind elkoptak. Otthagyták a sulit első félév után, vagy kibuktak a gcibe. Meg maga a tábor sem volt egy akkora eresztés, hogy ha visszamennék az időben, ne hagyjam inkább ki...
2016. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem lesz nehezebb :) én sem voltam anno,mégis lettek barátaim ,lesznek gólyaprogramok ott lehet ismerkedni,sőt előadásokon,gyakorlatokon is,csak legyél nyitott :))
2016. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem:) Köszönöm a válaszokat:)
2016. aug. 8. 19:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik..
2016. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl van hájpolva a gólyatábor. Ne aggódj, nem lesz velőle hátrányod.
2016. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

A gólyatábor résztvevői 90%-ban csak a laza arcok, akik azért járnak egyetemre, hogy meghosszabbítsák a tini korszakukat. Ha tanulni kell valamit, sír a szájuk, hogy nincs idejük bulizni és csajozni.


Ha te is ilyen vagy, akkor sajnálhatod, de egyébként az égvilágon semmiről nem maradsz le, én sem mentem el, és egyáltalán nem befolyásolta a baráti körömet semennyire sem.


Amúgy barátnőm is, amikor egyetemre ment, ezen izgult, hogy mi lesz, ha nem megy el, mert akkor nem lesznek barátai. Ezért elment, de meg is bánta, mert végig a hányásról, ivásról, gólyák szívatásáról szólt az egész, igazából semmi értelme.


Szóval ne bánd. Ugyanúgy lesznek barátaid, és sok ember kihagyta, nem csak te.

2016. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!