Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha folyton csak...

Mit tegyek ha folyton csak kiutálnak?

Figyelt kérdés
Nem tudok rendesen megbarátkozni senkivel mert egybõl pletykálnak rólam a korombeliek. Pedig semmi rosszat nem csinálok... Kezdem megunni az egész barátkozósdit.

2016. aug. 10. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem kötelező barátkozni o3o

https://www.youtube.com/watch?v=PTbeCrT6y3U

2016. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem akarok egyedül maradni...
2016. aug. 10. 00:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Senki nem akar. Ha a közeledben nincsen erre alkalmas, barátkozz távolabbiakkal.
2016. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nem tudok már. Kis településen élek és az állandó kiközösítéstõl teljesen bezárkóztam...
2016. aug. 10. 00:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor mi lenne, ha interneten próbálnád?

Közösségi oldalakon például, amik sokszor tükrözik az ember személyiségét.

2016. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, tudnál ajànlani egyet esetleg?
2016. aug. 10. 00:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Facebook

Ask.fm (utóbbi sztem nem rossz, hisz itt kérdéseket tesznek fel az illetőknek, amire válaszolnak. Így simán meglehet ismerni egy ember személyiségét előbb vagy utóbb)

Instagram

Twitter

Tumblr (tudom, hogy főképp képmegosztós, de végülis ez is egyfajta "közösségi oldal" o-o)


Illetve sztem csinálhatnál youtube csatornát xDD

És mondjuk vlogolhatnál vagy fasztudja. Ez is megoldás lehet a magányra, ha összeszedsz pár "rajongót".


Chatelős oldalak...

2016. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! ^^

Interneten a roleplay.me-t ajánlom, én is fent vagyok, és rengeteg érdekes emberrel ismerkedtem meg. Persze az oldal alapja a szerepjátékozás... de én is inkább másokat szeretnék megismerni rajta. ^^ És idáig nagyon tetszik, legtöbbször éjszaka nem akarok aludni csak ezek az emberek miatt, hogy még többet beszélhessünk. :3 ^^ :D

2016. aug. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez a roleplay.me fórumalapú? o-o Vagy is is, létrehozhatod a saját karid s egy fórumba írhatod a kalandozásait/whatever?
2016. aug. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a fan-site pont hu-n szoktak aranyos emberek lenni. Valami közös téma kell legyen az emberekkel, elég egy is, ahhoz ,hogy ne bántsanak. Valami, ami összehozza az embereket. Valami hobbi talán jó lenne neked, vagy tanfolyam.
2016. aug. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!