Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek népszerű? Többi...

Hogyan legyek népszerű? Többi lent⬇⬇

Figyelt kérdés

Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni...(nem szeretnék negatív kommenteket)az a bajom,hogy velem egy idős lányoknak egy csomó ismerősük van,több mint 200 like a közösségi oldalukon...nekem pedig épp,hogy eléri a 100-at...meg mindenki ismeri őket...

Nem tudnátok tippeket adni,hogy nekem is legyen egy kis "nevem",de nem el k**vulni...

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2016. aug. 10. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat edesem mindennek ara van. Krvulj!
2016. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérlek hasznos tanácsokat adjatok :)
2016. aug. 10. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon komoly dolgokról írsz . Sokat gondolkoztam hogy segíteni tudjak neked . Szívszorító fájdalmat éreztem mellkasomban amikor elolvastam hogy 100 alatt van a lájkok száma ... A Szomszéd 13 éves Lány nem bírta elviselni hogy a képére csak 20 lájk érkezett és ezért levágta a jobb fülét ... Kérlek nehogy te is erre vetemedj ! Én segítek neked ! Tudom nagy problémád van én megértelek !



Van egy biztos módszer ami segíteni tud a lájkok növelése érdekében . Először töröld le magadat teljesen facebookról azután 3 hét múlva regisztrálj vissza és állítólag így megduplázódik a követők száma !

2016. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy beképzelten hangzódott ez a 100 like

De csak az 1-ik profilképmere lett annyi,de az is szinte egy évbe telt...

Nem vagyok beképzelt...

Csak zavar,hogy más hetente változtatja a profilképét és már meg van a 300 like...

2016. aug. 10. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:

A facebookos like mennyisége nem az ember mérőszáma. Tegyél magasról a likeok számára, mert ez csak egy felszínes dolog!

Tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy a profilképedet 10000 ember lájkolná, akkor Neked jobb lenne, vagy ettől Te több lennél?

2016. aug. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái,nincs meg a száz like:(
2016. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!