Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet kezelni az...

AndreaBianka kérdése:

Hogyan lehet kezelni az alvászavart?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki nem alszik éjszakánként.. Nem tud elaludni, és már nagyon aggódom érte. :c egyszer-egyszer altatót szed hogy tudjon aludni, és már alig hat.. Egyszer mesélte hogy este szedett be gyógyszert, és reggel véres arcal kelt fel. Már orvosnál is járt, én is át olvastam az interneten levő linkeket és senki nem tud semmit. Van valakinek ötlete hogy hogyan tudna aludni?
2016. aug. 11. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én azt a módszert alkalmaztam, egy teljes napig nem aludtam, hogy este le tudjak feküdni. Ez a módszer nem a legjobb, de a sport sem vált be.
2016. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
umm.. ő semmit nem alszik.. napok óta :c 1 percet sem
2016. aug. 11. 00:26
 3/11 anonim ***** válasza:
A ciccet félre téve,kenderezzen be.
2016. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, h kattog valamin az agya? Van valami problémája ami erősen megviseli?

Én azért nem tudok aludni, mert mikor jön a lefekvés ideje, minden szar eszembe jut és nem tudok megnyugodni.

Esténként én is csak fetrengek az ágyban, sajnos nem tudok jó tippel szolgálni .

Ki kéne deríteni, h nincs e lelki problémája

2016. aug. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ő nem olyan. Rendes srác.. És aggódom hogy összeesik valahol, mert nem alszik semmit.. csak már nem tudok mit kitalálni hogy eltudjon aludni szegény :c
2016. aug. 11. 00:43
 6/11 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

4esnek is ajánlom a kendert.Jó nyugtató és altató.És természetes is.Én is alvásproblémával küzdök,se gyógyszerek se gyógyfüvek nem használnak.

Főzzetek kender teát vagy rántottának csináljátok meg.Ez komoly,nem drogozni kell,ne azt lássátok benne,hanem a gyógyszert.Nekem ez ami bevált.

2016. aug. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom, csak jót hallottam róla:


[link]

2016. aug. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3as,6os, hidd el a kender sincs mindenkire ugyanolyan hatással. Ez nem az én "gyógyfüvem"
2016. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

nekem is évek óta vannak problémáim az alvással

lefekszek és órákig csak forgolódok minden ok nélkül, más meg 10 perc alatt elalszik, amit sosem értettem

van hogy kevesebbet alszok van hogy többet és van hogy semmit

nekem is az volt a jó módszer hogy kifárasztottam magam

2016. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A 6os mér' lett igy lepontozva?

[link]

2016. aug. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!