Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátom tegnap szakíto...

Legjobb barátom tegnap szakított az első barátnőjével mert kihasználta és átverte őt a lány. Jól berúgott és részegen megkért hogy próbáljak meg vele összejönni. Ma már írt hogy nagyom sajnálja, nem gondolta komolyan. Mi ez az egész? Többi lent.

Figyelt kérdés

A srác már három éve tetszik nekem és tud róla. Elkezdte írni, hogy már néhány napja gondolkozik azon hogy írjon-e nekem mert "megtetszettem neki egy ideje" és írtam hogy nem hiszek neki és halálosan komolyan bizonygatta hogy nem szórakozik, mert ennyire nem köcsög, hogy ilyennel átverjen, teljesen hibátlan helyesírással. Mondta,hogy próbáljuk meg, megbeszéltünk ma délutánra egy találkozót.

Ma reggel kaptam is az üzenetet,hogy nem érezte jól magát, részeg volt és hülyeségeket írt. Tudom biztosan, hogy ivott, osztálytársunk volt vele és ő is mondta nekem, de nem tudom mi a helyzet. Ma megbeszéltük élőben a dolgokat, de semmi konkrétat nem mondott, csak nagyon azt akarja hogy megbocsájtsak neki és barátok maradjunk. Na de nekem ez elég meredek, egy bocsánatkérés után, amikor így átb*szott. Azon is gondolkoztam, hogy nem lehet, hogy csak megijedt amiért leírta ezt nekem, de ma láttam rajta hogy tényleg nagyon szomorú a csaj miatt. Tanácstalan vagyok, félek hogy sosem tudok majd megbízni benne ezután és ugyan úgy nézni rá, nagyon durva volt ez a húzása.

Szerintetek miért csinálta ezt az egészet?? És nekem mit kéne lépnem?



2016. aug. 12. 22:44
 1/7 anonim válasza:
100%
részegen veled akart vigasztalódni, újra meg fogja tenni, maradj jóban vele de csak haverilag és ne dőlj be neki újra
2016. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 striga ***** válasza:

Vagy hirtelen felindulásból tette, mert, hogy ugye most szakított, vagy tényleg úgy érez. Részegen az ember még akkor is őszinte tud lenni, mikor nem igazán akar :)) s ahogy gondolod, talán megijedt, hogy elmondta ezt neked.

De lehet, hogy most a szakítás után nem tudja mit kezdjen magával.

Próbáld meg elfelejteni azokat, amiket mondott, még ha nehéz is, és idővel minden kiderül.

2016. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem dőltem be neki, kezdtem egy kicsit reménykedni, hogy hátha lehet valami köztünk, de valamiért nem bírtam elhinni, hogy ez megtörténhet (szerncsémre). Épp ez a gond, hogy én nem az a lány akarok lenni, akivel megvígasztalódhat részegen. És nem akarom hogy többször megtörténjen, ez az egy is elég nagy szenvedés nekem.
2016. aug. 12. 23:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenki ezt mondja,hogy idővel kiderül, csak azért nem akarom az egész következő évet azzal tölteni hogy várom hátha meggondolja magát (most leszünk végzősek a gimiben).
2016. aug. 12. 23:05
 5/7 striga ***** válasza:
Ne is várd, te addig éljed az életedet, ha ő is végzős akkor majd jön egyetem, vagy bármi más és lehet szétválnak útjaitok. Szerintem nem érné meg várni rá. Ha egy olyan srác jönne az életedbe aki megfogna és rendes is, akkor ne utasítsd vissza :D
2016. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, osztálytársak vagyunk, ennyiből bonyolult a helyzet. Az a gond, hogy próbáltam együtt más sráccal, de végig ő járt a fejemben közben, hozzá hasonlítottam a másik fiút meg őt kerestem benne, pedig akkor még frissek voltak az érzelmeim felé. De megfogadom a tanácsodat.:)
2016. aug. 12. 23:42
 7/7 striga ***** válasza:
Valamennyire ismerős a helyzet. Osztálytárs, na az a vagány :D hát legjobbik esetben szenvedés, és amint mondtam, az idő végül megoldja, kitartást! ;)
2016. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!