Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért egyedül én nem vagyok menő?

Miért egyedül én nem vagyok menő?

Figyelt kérdés

Kezd elegem lenni belőle, hogy a suliban mindenki tök menő, meg laza engem meg gyíknak csúfolnak. Vettem laza nadrágot, szoktam szotyizni, nézek hülye műsorokat, szóval az ilyen tippek köszönöm, de nem kellenek. Szóval a többieknek saját kézfogásuk is van, mikor így öklöznek meg mindenféle kombót tolnak közben, és én pl ilyet nem is tudok kitalálni. Nem tudom már mit tegyek, mert így a lányoknak sem tetszem, nekik csak a menők jönnek be. Kivéve a nem menő lányokat, de én menő barátnőt akarok és a kettő nem fér össze :/

Segítsetek pls, hogyan lehetnék nem csak simán menő, hanem talán a legmenőbb a suliban!



2016. aug. 13. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
mert született lúzer vagy
2016. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Firedoom ***** válasza:
100%
Istenem.... Hany eves vagy?
2016. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

"Vettem laza nadrágot, szoktam szotyizni" :DDD

#1979

2016. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Úristen.. nem a kézfogástól meg az öltözködéstől leszel menő. Nem kell megváltoznod, meg másokat utánozni, mert az az igazán béna. Legyél önmagad, így is lesz olyan, akinek bejössz. Mit értesz a menő lányok alatt?? Azok a kis krvák, akik azt hiszik menők, mert felvettek egy haspólót meg egy baseball sapkát és azt hajtják, hogy dik dik dik??
2016. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha már mindenki menő akkor valójában senki sem menő
2016. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Vettem laza nadragot, szoktam szotyizni"

Lol, cigany vagy? Az iskolaban szotyihejat szetkopkodo gyerek ugyanolyan suttyo, mint az 1-es villamoson ugyanezt a tevekenyseget uzo rezboru oslakos.

De ha kulturaltan fogyasztod, akkor is gaz vagy, hogy mindenkit irigyelsz es majmolod oket. Ahelyett, hogy kialakitanad a SAJAT stilusodat. Amugy meg a tucatfiukra a tucatlanyok buknak. Azok kellenek neked? Az agyonsminkelt, vonalzoval rajzolt szemoldoku, nemletezo csocsuket push uppal a nyakukba nyomo, tusarkuban vagy epp ermekszben (amitol mar ubersportosnak erzik magukat) nyomulok, akik egy ertelmes mondatot nem birnak kinyogni, csak rohognek egyfolytaban es a legfontosabb dolguk a kormoshoz jaras? Mert pont ezeket lehet bevonzani a pawahh stilussal, a normalis, kedves es nem egyesetben a tucatoknal SZEBB lanyokat meg messze elriasztani.

2016. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Laza nadrág, szotyi és titkos kézfogás. Véletlenül nem időutazó vagy? XD
2016. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Vettem laza nadrágot, szoktam szotyizni, nézek hülye műsorokat, szóval az ilyen tippek köszönöm"


Talán pont az a baj hogy csak erőltetni próbálod magadra, amilyen nem vagy.

2016. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hölgyeim és Uraim,itt láthatják az újonnan érkezett majmot,aki őslakos majom társaihoz igyekszik igazodni.
2016. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!