Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hányinger, miért?

Hányinger, miért?

Figyelt kérdés

Már kb. december óta szinte mindennap hányingerem van. Decemberbe elmentünk az orvoshoz és akkor valami vírus volt, 2 hétig jól voltam utána végig máig is rosszúl. Júniusba az orvos elküldött vérvételre és semmi baj nem volt és az mondta szerintem nincs semmi bajom. Akkor szokott hányingerem lenni ha nagyon igulok (nem hányok). Néha akkor is hányingerem van ha nem izgulok főleg este. Valakinek volt hasonló problémája? Ha igen mi volt a baj?

15/F


2016. aug. 13. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamaszkoromban nekem is folyton hányingerem volt éveken át. 17-18 éves korom körül szűnt meg. Ha semmi szervi bajod, akkor hormonok lehetnek.
2016. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy komoly egészségközpontba kellene elmenned, ahol pajzsmirigy hormonokat, nemi hormont, inzulint mindent megcsinálnak neked egy vér vizeletből. Persze egy 70 ezres labor az komoly dolog, nem brahiból mennek oda az emberek. A háziorvos az csak alap vérlabort néz. Nem foglalkoznak veled. Ha serdülő vagy főleg nem. Mindent a hormonokra fognak.
2016. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tényleg! Ugye nem szedsz fogamzásgátlót? Mert, ha igen, azonnal hagyd abba.
2016. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!