Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egész nyáron nem voltam...

Ha egész nyáron nem voltam kint és nem találkoztam emberekkel, hogyan fognak hozzám viszonyulni a többiek és én hogyan fogok az emberekhez viszonyulni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 14:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, hogy suliban, mert ugye mindjárt Szeptember. És igen, egy árva mozzanatot se voltam kint, és egy emberrel nem találkoztam a családomon kívül.
2016. aug. 13. 14:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy mint eddig. Miért viszonyulnának hozzád másképp? Én se hagytam el szinte soha a házat a nyári szünetekben, amikor még iskolás voltam, mégse viszonyult hozzám senki másképp, mint máskor.
2016. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Alapból lúzer voltam, utolsó hónapokban javultam picit a szemükben. Így visszaeshetek? A barátaim akikkel barátkoztam 3 hónap kihagyás után még kedvelni fognak?
2016. aug. 13. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Legalább neten miért nem tartottad velük a kapcsolatot ha a barátaid?
2016. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam tartani, de folyton leráztak, hogy ilyen-olyan dolguk van. Próbáltam velük találkozni, de sose jött össze. Interneten ritkán írtak vissza, volt, hogy hetekkel később, e akkor is csak nemet. Szóval nem az én hibámból ültem itthon
2016. aug. 13. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül attól függ, hogy mennyi időt nem voltál kint, hanem hogy milyen dolgokkal foglalkoztál ez alatt az idő alatt. Robinson Crusoe is lakatlan szigeten élt, mégsem múlott el emberek lenni, inkább Ő változtatta meg a környezetét emberivé. Mert ha pl. ha egy matracon feküdtél egész nap a sötét pince fenekén, az baj lehet, akkor valószínűleg jelentősen sérült a szociabilitásod. De ha pl. interneten beszélgettél, ismerkedtél, chateltél emberekkel, akkor valószínűleg nem lesz akkora nagy baj.
2016. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha neten is leráztak, gondolom nem tartottak igényt a társaságodra. Sajnálom...:/

Ők biztos nem a barátaid, a barátok nem rázzák le egymást.

2016. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!