Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, fiúk! Ti mit tennétek...

Lányok, fiúk! Ti mit tennétek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

van egy srác akire viccesen megjegyeztem egy barátnőmnek, hogy bejönne és nem rég a srác ráírt a barátnőmre, azóta már buliztak is együtt. Igen ám, de ő a legfontosabb nekem az összes barátom közül, viszont fáj, hogy így alakult..

Ami enyhíti a fájdalmam az az, hogy az új sulim miatt hamarosan elköltözöm egy nagyobb városba..

Én arra jutottam, hogy nem éri meg ez egy barát elvesztését, de FÁJ



2016. aug. 14. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi vaaaan?

Ez akkora katyvasz, hogy ha a kutya bevenné, megveszne tőle. Pontosítsd, kérlek, hogy ki kivel van, mert így se füle se farka.

2016. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értelmezd.... szerintem rájössz
2016. aug. 14. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
És miért nem mondom el a barátnődnek, hogy neked is tetszik a csávó és ami a legfontosabb neki is elkéne mondanod mert végül meg fogod bánni. Nem arról van szó, hogy lenne valami ezután köztetek vagy nem lenne, de ezzel csak magadnak okozol fájdalmat, nem? Persze ott van még a köztetek lévő barátság is, de végülis úgyis feszültséget generál köztetek az ilyen kapcsolat. Hogy tovább tudj lépni őszinténnek kell lenned. Biztos fárasztó lehet ez a mártírkodás.
2016. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...mondod...
2016. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, de félek...
2016. aug. 14. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy félsz, de bizonyára már feltűt a barátnődnek valamilyen formában. Szerintem ez a dolog amúgyis hosszútávon éket ver majd köztetek. Rossz lehet ez a szerelmi háromszög, mint valami béna filmben. :P
2016. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!