Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaz, hogy a barátok sosem...

Igaz, hogy a barátok sosem ráznak le?

Figyelt kérdés
Engem világéletemben folyton leráztak, sosem lógtak velem, folyton kihasználtak, átvertek, én meg futottam utánuk, elhívogattam őket, de sosem értek rám, ezért antiszociális kockává váltam. Mindig megbíztam sok emberben, most már nem is tekintem az ilyeneket embereknek. De lehet csak én születtem ilyen helyre.

2016. aug. 14. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Na, ezek sosem voltak a barátaid. Egy barát nem tesz ilyeneket. Téged csak szépen kihasználtak, de nem érdekelte őket, hogy mi van veled. Az más, ha egy barátod esetleg dolgozik, és azért nem tud találkozni veled, de ha így lenne, akkor utána próbálna keresni téged.
2016. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszelgetni irj privit:) F
2016. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"én meg futottam utánuk, "


Na ez az, amit nem kellene tenni. Mert aki után futni kell, az valamiért nem akarja a kapcsolatot - azt meg felesleges erőltetni.


És nem, nem igaz, hogy a barátok sosem ráznak le: volt olyan, hogy 25 éve barátnőm az illető, felhívtam, mert szükségem volt lelki támaszra, mire Ő határozottan és számomra is megdöbbentő módon közölte, hogy most nem! meg voltam lepődve, de legközelebb elmondta, hogy épp az anyósával veszekedtek, ki volt akadva, s nem akart olyan lelki állapotban meghallgatni. én meg jó barát módjára megértettem, s azóta is béke van, jó a kapcsolatunk.


Keress olyan embereket, akiknek hasonló az érdeklődési körük, mint a Tiéd - azokkal biztos jobban el leszel. és ne fuss senki után... :-) Figyelj oda a másikra, próbáld meg kitalálni, mit szeretne, stb.

2016. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem csak a környéken ők a legnormálisabbak, és ezért akartam velük barátkozni, mert mások pávák meg bunkók.
2016. aug. 14. 15:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2016. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, az, hogy igaz-e vagy nem.
2016. aug. 14. 16:09
 7/10 A kérdező kommentje:
3-as köszönöm :D De sajna veled beszélgetnek velem még azt se :(
2016. aug. 14. 16:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, az a helyzet, hogy egy barátság törődést, odafigyelést igényel, időigényes, ápolni kell.

Egyszer sokáig nem beszéltünk, majd elmondta a barátnőm, hogy Ő azért nem hívott, mert elege lett abból, hogy mindig csak Ő hívogat, meg csak akkor keresem, ha valami bajom van... Ha hiszitek, ha nem, nekem ez fel sem tűnt! Ezután magamba szálltam, igazat adtam neki és megpróbáltam változtatni a magatartásomon - sikerrel. Pl. néha meglepem a kedvenc csemegéjével, természetesen én is hívom, stb.

Nem megy csak úgy, magától egy barátság...

2016. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél ragacs! Az senkinek sem szimpi...
2016. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még tini vagyok, a legjobb barátnőmet 14 éve ismerem. Azóta már nem vagyunk legjobb barátnők, sőt még lehet barátnőnek sem nevezném magunkat, de nagyon sok szép közös emlékünk van.

Igazából nem a kapcsolatunk romlott meg, hanem az élet két különböző irányba sodort minket, így már nem tudtunk annyiszor találkozni, mint azelőtt. Ő is szerzett új barátokat, én is. Teljesen más társaságba kerültünk, és már nagyon alkalmunk sincs találkozni.

2016. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!