Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek csak kihasználni...

Szerintetek csak kihasználni akart?

Figyelt kérdés

Barátom kihívott magához külföldre. Egyenlőre szüleivel lakik én is kijöttem hozzájuk. Az volt a terv keresek munkát és elköltözünk a szüleitől és ketten tudjuk felezni a bérleti díjat meg a számlákat.

Csak ez nem ilyen egyszerű, mert a barátom másik városban dolgozik és mivel nekem sürgősen kellett a pénz el kellett helyezkedjek ebben a városban, ahol lakunk a szüleivel. Munka mellett kerestem állásokat, eljártam interjúkra de nem vezetett eredményre egyik sem. Vagy nagyon rossz volt a közlekedés és nem tudtam volna bejárni vagy nem hívtak vissza utána. Barátom kijelentette szeptemberig ha nem találok munkát költözhetek ki innen és csinálhatok amit akarok.

1. Erről nem volt szó.

2. Ha egyedül költöznék nem lenne jó, mert egyedül maradnék, mint az ujjam és én ezt nem akarom.

Kicsit undorítónak érzem, hogy kihív magához utána meg menjek amerre látok. Kicsit úgy érzem ki akart használni.


2016. aug. 14. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát igen.Hasznot akart húzni belőled.Kis szemét.Szerintem hagyd ott fra*cba.Boldoguljon egyedül.A helyett hogy örülne hogy kijöttél vele, és megbecsülne.Nézzenek oda!
2016. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!