Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, egész...

Nincsenek barátaim, egész nyaram elment a semmire (? )

Figyelt kérdés
Szóval, tavaly év végén költöztünk egy másik városba,minden jó barátot,ismerőst,havert hátrahagytunk :( át kellett iratkoznom másik iskolába, mindenki ismeretlen, tökre összevoltam zavarodva, sokszor csak ültem a szobába és gondolkoztam,hogy a sok nevetésből,hülyéskedésből hogy lett ez? Nagynehezen összecsiszolódtam az új oszttársakkal, aztán jött a nyár...elmentem dolgozni, 12 óráztam gyakorlat végétől (július eleje) augusztus 12.-ig. Letelt a munkaidő, mentem kresz órára, utána hazamentem, bezárkóztam, gta-ztam. Most itt vagyok...nyár vége, iskola kezdete és semmit nem csináltam egész nyáron, csak güriztem,hogy legyen pénzem jogosítványra. Úgy tervezem,hogy Meglesz a jogsi és járok majd vissza a régi barátokhoz,de hát az se lesz az igazi, mert nem lehet úgy,hogy ráírok valakire,hogy csá nem dobunk be egy sört? több kilométerre vannak. :/ Mitévő legyek? lassan egy éve költöztünk, és nem tudtam megszokni ezt a helyet.Hol tudnék egyedül barátkozni?

2016. aug. 16. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne gondolj úgy rá, hogy elment az egész nyarad :) Dolgoztál és jogsit csináltál, ez mind hasznos dolog. A régi barátaiddal is simán tudsz majd találkozni, hogyha előre egyeztettek. Sajnos a hirtelen jött sörözésektől egyelőre búcsút mondhatsz, de majd az új barátaiddal biztos lesznek közös esték :)

Egyedül barátkozni? Háát... Helyzet hozza a barátokat. Járj el valamilyen csoportos edzésre. Én mondjuk lány vagyok, de rengeteg emberrel ismerkedtem úgy meg, hogy heti többször együtt szenvedtem velük. Kellemes mellékhatásként még izmosodsz is :)

2016. aug. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ :)
2016. aug. 17. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan tanácsot nem tudok adni, viszont azt én is ki merem jelenteni, hogy igencsak hasznos nyarat tudhatsz magad mögött! Dolgoztál, ezzel sokat fejlődtél, és ezáltal meg tudod becsülni mások munkáját is. Szerintem inkább legyél büszke magadra, mert a mai világban nem sok veled egykorú fiatal csinálná utánad ezt! És hidd el, egy jogsival a kezedben az a pár km ami elválaszt a barátaidtól, az semmi lesz! Fel a fejjel! :)
2016. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Annak én is örülök,hogy nem anyámék pénzéből rakom le a jogosítványt, csak annak nem, hogy nincsenek barátaim, akikkel nehéz munkanap után elmentem volna csavarogni, vagy valami. Dehát majd lesz olyan is autóval :)
2016. aug. 17. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!