Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehúzós társaság?

Lehúzós társaság?

Figyelt kérdés

Nyáron összeismerkedtem két lánnyal meg egy fiúval. Kitaláltam, hogy menjünk együtt lángosozni, ahol az egyszerűség kedvéért egybe fizettem mindenkiét. Megígérték, hogy még aznap később visszaadják az árat, de ez nem történt meg egyikük részéről sem. Nem is említették.


Ma egyikük megkért, hogy mielőtt talizunk, vegyek neki pezsgőtablettát, mert ő most le van égve. Megvettem, megköszönte, de amikor találkoztunk, még azt mondta, hívjuk meg egy sörre, mert sokat késett a vonatunk. Mondtam, hogy én már meghívtam őt az 1600 Ft-os tablettára, és akkor lenyugodott. :D


Az egyik lánnyal vonatoztam egyébként a fiúhoz. A lány késve érkezett a vonathoz, ezért előre megvettem neki a jegyet. Amikor a vonaton átadtam neki, nem adott cserébe pénzt. A nap folyamán amúgy még 2x szóltam neki, hogy kérem vissza és már nekem volt kínos, végül megadta az árát.


Kezdjek aggódni? Nagyjából alkalmanként 1500 Ft-ról van szó, de azért szerintem ez a fajta hozzáállás nem fér bele a barátságba, akármennyi is a keresetem. Szerintetek smucig vagyok? :/


N


2016. aug. 17. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Már rég leépítettem volna magam körül az ilyen embereket.
2016. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez egy hülye társaság.te hány éves vagy?
2016. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles senkinek semmit sem adni
2016. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes hogy mindenki a sajátját fizeti vagy közösen összedobtok valamire, de nem egy ember a többiekét.
2016. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne nagylelkűsködj hogy előre kifizeted az ő dolgaikat, ebből később is csak bajok lesznek.


Már lehet hozzá is szokta hogy ha te fizetsz valamit, azt nem is kell megadni

2016. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt hittem, le leszek húzva, hogy ennyit nem akarok adni nekik. :O a válaszok megleptek és jólesnek. :)


egyébként az is furcsa volt, hogy az egész társaságból én vagyok az egyetlen diák, aki havi 10 ezret keres, a többiek mind heti 40 órában melóznak, mégis a tablettát is éppen tőlem kérte (amúgy az a srác volt, akihez kihívtam a mentőket, amikor öngyilkossági kísérlete volt. Nem azt mondom, hogy sok minden járna ezért, de lehetne hálásabb szerintem azok után, hogy életem legrosszabb napját is neki köszönhetem, cserébe neg az életét mentettem meg.)


Én 23 vagyok, az egyik lány 25, a másik 28 és a pasi is 28.

2016. aug. 17. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el koptasd le ezt nyomi bandát .
2016. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
úristen,öngyilkos meg tabletta vevés,hogy akadtál ezekre? közéjük való vagy?
2016. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nos, a pszichiátrián ismertem meg őket. :D önkéntes terápia volt és egyhavi bezártság következtében összemelegedtünk. Szerintem ez normális dolog, de én nem tartom magam közéjük valónak. Sosem szedtem gyógyszert, sosem akartam öngyilkos lenni és nincsen 2-3 féle betegségem, csak egy enyhe szociális fóbiával diagnosztizáltak.
2016. aug. 17. 22:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy te is le vagy égve :) ez mindemt megold.
2016. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!