Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon fontos! Először találko...

Nagyon fontos! Először találkozom vele, hogyan töltsük el az időt?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


Nos, kezdeném azzal, hogy alapjáraton nagyon félénk és csendes vagyok élőben és eléggé nehezen nyílok meg. Valahogy túlságosan túlizgulok mindent és össze-vissza beszélek meg mindent :D Ráadásul az angol kiejtésem is elég szörnyű.


De a lényeg, hogy neten összebarárkoztam egy orosz fiúval és nagyon jófejnek találom. Sok közös van bennünk és mindig van közös témánk. Csak félek egy kicsit, mert még soha nem láttam és mindig így izgulok, ha először takállozom valakivel :D


Van pár dolog, amit meg szeretnék neki mutatni, de igazándiból nem annyira tudom, hogy milyen hasznos dolgokkal töltsük el az időt. Annyira nincs sok haverom szóval ezért is van, hogy tanácstalan vagyok. Mind a ketten szeretünk videójátékokkal játszani így ez az elfoglaltság megvan, de azért nem szeretek 1-2 óránál több ide időt eltölteni a gép előtt


Előre is köszönöm a válaszokat!!


2016. aug. 19. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ba##d fejbe egy féltéglával és utána magyar fiúkkal ismerkedj!
2016. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!