Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek így barátokat?

Hogy szerezzek így barátokat?

Figyelt kérdés

Egyetem után az összes barátom elment a városból és én is csak a pasim miatt maradtam itt. Eddig csak ő volt nekem, tökéletesen megfelelt, együtt is laktunk, de szakított velem. Sajnos, miután elköltöztem, meggondolatlanul aláírtam egy egy éves lakásbérleti szerződést, kifizettem a kauciót, amit nem is kapok vissza, ha elmegyek (barátok után Bp-re).

Munkahelyemen sajnos nem barátkozósak az emberek, aki meg viszonylag az, annak barátja/barátnője van, nem igazán jönne sehová, mert mennie kell haza.

Konkrét hobbim nincs, munkahelyen kívül nem tudok hol és kivel barátkozni. Sokáig jártam kondizni, de nyilván, nem barátkozni járnak oda az emberek, plusz mindenkinek meg van a baráti társasága, így ott sem sikerült ismerőst szerezni. Gondolom, most sem fog sikerülni, ha újra járok majd.

Könyvklubban voltam már, nem nekem való, ráadásul idősebb emberek járnak, velük nem tudok pl. koncertre menni. Szerepjátékos csoport nem nekem való, film klub szintén nem. Fogalmam nincs, mihez kezdjek.


2016. aug. 19. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én lennék a barátod. De csak akkor, ha érezném, hogy nyitott vagy, és pozitív gondolkodású. Ha egyedül vagy, még nyitottabbnak kell lenned. Ne félj attól, hogy valakinek párja van. Lehet, hogy a párja is jó fej, és együtt is elmehetnétek valahova, és hopp, máris benne lennél egy baráti társaságban. Itt most neked kell lépned, ne félj tőle.
2016. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, mindenben.
2016. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!