Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyen a újra legjobb...

Hogyan legyen a újra legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben ,nem szóltunk nagyon egymáshoz, csak ilyen felszínes dolgokat beszéltünk( egy a baráti társaságunk + padtársak is vagyunk)én addig kerestem barátokat, meg írtam neki facebookon egy üzit amibe elmondtam, hogy nagyon megbántott meg hogy mit csináltam amiért haragszik, aztán utánna megbeszéltük hogy megint legjobb barátok leszünk, de ez nem jött össze, ezt eljátszottuk még kb. 3szor. Mostanra már nagyon jó barátok vagyunk, még nem sikerült visszehozzni az LBségünket, de ugyanoda felvételizünk, szval lehet hogy még össze jön. De, addig mit tegyek???

2016. aug. 22. 14:38
 1/5 anonim válasza:

Szió!:)

Örülök, hogy mostanra viszonylagossá vállt a kapcsolatotok! Azt javasolnám, hogy ebben a másfél hétben még sok közös programot csináljatok és akkor sima ügyed van! Persze, természetesen lehet, hogy visszajöhet a régi barátság. Küldj el neki sok képet arról a korszakról, amikor még nagyon ragaszkodtatok egymáshoz! Szerintem neki is hiányzik az az idő! Hogyha tán mégsem, akkor te se kaparj. Az életben még több legjobb barátnőd lehet. Nem szabad csak 1-nél leállni. Nekem eddig volt már 3 vagy 4 legjobb barátnőm. Ebből az évek során 1-re találtam rá igazán, vele hamarosan lesz 1 éve a barátságunk...(persze előtte is ismertük egymást, de most találtunk egymásra úgy igazán).

Ez úgy gondolom tényleg nagyon komoly egy téma. Nem mindegy, hogy a bajban kit tudhatunk magunk mellett.. Pl az én legjobb barátnőm bármit megtenne azért, hogy kimentsen a rossz helyzetekből. Komolyan el kell azon gondolkodnod úgy gondolom, hogy kit fogsz magad mellett tudni egy életen át. Persze, próbálkozni lehet. De ez mind rajtatok múlik. Lehet, az új osztályodba mással jobban egymásra találtok.

UI.: JÓL VÁLOGASD MEG A BARÁTAIDAT!!!

2016. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.


Egyébként sem életszerű, hogy eldöntitek, hogy most visszahozzátok az LBségeteket, és elkezdtek erőltetetten programokat szervezni. Ez nem így működik.


A barátságok spontán szövődnek, és spontán is halnak el. Ez a folyamat magától alakul, a résztvevők nem tudatosan irányítják (legalábbis nem úgy megy, hogy két ember elhatározza, hogy holnaptól legyünk barátok, és azok lesznek).


És ezt a hülyeséget sem értem, hogy minek kell LB-nek lenni, miért kell fokozatoknak lenni. Ha spontán jól érzed valakivel magad, akkor örüljetek magatoknak, nem értem, minek kell címkézgetni ezt, hogy most LB-k vagyunk, most nem vagyunk LB-k, ezért legyünk már azok, de jajj, nem sikerült, most csak majdnem vagyunk LB-k, mit tegyek? Most komolyan, ez milyen baromság? :D :D


Na mindegy, majd kinövitek. Ha meg nem megy, és mással érzed jobban magad, akkor barátkozz mással és kész. Ezzel a csajjal meg ha szeretsz valamit csinálni, akkor csináljátok közösen, ha meg erőltetetté válik, akkor hagyjad a fenébe. Sehol nincs előírva, hogy nektek LB-nek kell lenni. Nem attól fogod magad jól érezni, hogy LB-k vagytok, hanem attól, ha valakivel csak úgy magától jól érzed magad, ilyen erőltetett hülyeségek nélkül.

2016. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja, azt kihagytam, hogy van egy lány aki állandoan nyalja a barátnőm seggét és már nagyon elegem van belőle
2016. aug. 22. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, amikor valaki ilyesmiről ír, akkor azon kattoghat az agya, hogy hogyan változtassa meg egyik a másikat, annyira ragaszkodik a másik megcímkézett emberhez, hogy a saját érzékei, vagy jó érzése fölé írja.

Én a helyedben nem játszanék el semmit, és másoktól sem várnám, hoy eljátszanak valamit a kedvemért, ami erőltetett.


Egyáltalán a LB-s kérkedés mellett megtudnád határozni, hogy mi az a konkrét életszerű akadály, ami megnehezíti a barátságotokat? Miben nem értettetek egyet? Mivel bántott meg téged? Miért gondolod úgy, hogy ha LB-k lennétek, akkor nem bántana meg többet, vagy miért akarsz az LB-je lenni, ha megbántott, és akár megbánthat ezután is.

Ezeken jó volna elgondolkodni, kicsit önismeret felé hajlani talán:))

2016. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 3 Ez teljesen lényegtelen ide, nem mások fogják meghatározni a ti személyes "szuperbarátságotokat" (már ha van ilyen).

Hogyha a barátnődnek szimpatikus az a lány így, akkor elfogadja, nem neked kell elfogadnod helyette, viszont ha a barátnődet is zavarja, akkor azt neki kell intéznie, nem neked.

A barátnőd dolga.

2016. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!