Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm szörnyen...

A legjobb barátnőm szörnyen idegesít a "kopi" elméletével. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nehany lanyrol azt fujja, hogy milyen kopis, mert olyan cipot vett, mint neki van, vagy felsot. Velem is allandoan leall vitazni, hogyha hasonlo felsot veszek, mint neki van, pedig en mar regota szerettem volna ilyet, csak o elobb megkapta,kozben ugyanugy "lemasol" mas lanyokat akiknek jo a stilusuk, vagy eppen engem is allandoan utanoz,vagy hasonlo ruhat vesz, es megsem verek ekkora palavert. Most vettem egy olyan szinu pulovert,mint neki van, de mas a fazonja,ezert elkezdett nyavajogni,hogy nagyon ugyes voltam hogy ugyanolyan polot vettem mint o... Es elmondtam mar neki,hogy miert ne lehetne olyan szinu polom,mint neki van? Vagy hogy miert ekkora maniaja ez az egesz..komolyan felduhit, es hiaba mondom neki hogy o is szokott engem "kopizni",megsem nyavikolok utana hogy nagyon szep volt,ugyes vagy.

Nagyon sok kis hulyesegen osszekapunk,es szornyen tud irritalni mikor olyan dolgokat vag a fejemhez, amik nem is igazak,vagy ilyesmi. Mit tudok vele kezdeni,mert mar szornyen idegesit a viselkedese?☹


2016. aug. 22. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy téged ez nem érdekel, olyan ruhát veszel fel amilyet te akarsz, ha nem tetszik neki akkor adja el az ő hasonló ruháját. Ne parázd túl, ezek a dolgok egyáltalán nem számítanak. Ha továbbra is idegesít ne barátkozz vele.
2016. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Badattitude ***** válasza:
A barinődnek önértékelési gondja van. Ha nem így lenne, akkor visszaigazolásnak élné meg, hogy kopizzák őt. Ha idegesít, akkor semmit nem veszítesz azzal, hogy inkább azzal foglalkozol, ami neked jó, fontos. Miért tennéd? A Te korodban jönnek-mennek az emberek, erről szól a fiatalság. De ha jót akarsz nevetni, akkor bármit mond, ismételd, utánozd, mint egy papagáj. És ha már térdre rogyik az idegességtől, bátran mond meg neki, hogy ő ennél idegesítőbb a kopi elméletével...
2016. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,ment az ertekeles:)
2016. aug. 22. 23:14
 4/4 anonim válasza:
Már bocsánat de ő akkor valójában nem is a legjobb barátnôd a lgjobb barát sz.arik rá h milyen ruhát húzól én a lgjobb barátnőmmel direkt ugyonbolyan ruhát vettünk abba mentünkbsuliba meg ugyan olyan naciba és háturól meg sem tudtak minket különböztetni
2016. aug. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!